تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟
رئیس حوزه قضایی بخش خاوران اعلام کرد

رئیس حوزه قضایی بخش خاوران از برخورد قاطع با ساخت و سازهای غیر مجاز خبر داد.

کد خبر: ۷۲۸۸۹
۱۰:۴۸ - ۱۵ مهر ۱۳۹۹
برخورد قاطع حوزه قضایی بخش خاوران با ساخت و سازهای غیر مجاز
 
دیدارنیوز - به نقل از دادگستری کل استان تهران، راهکارهای قضایی و اجرایی، صیانت از حریم کلانشهر تهران در محل دادگاه عمومی بخش خاوران مورد بررسی قرار گرفت.

میثم یاری رئیس حوزه قضایی و سرپرست شورای حل اختلاف بخش خاوران گفت: جلسه‌ای تخصصی با هدف جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در حریم شهر تهران هم مرز با بخش خاوران در قیامدشت به منظور ایجاد تعامل مابین مسئولین ذیربط از جمله شهرداری تهران (مدیرکل حریم شهرداری تهران و شهرداران مناطق ۱۵ و ۲۰ تهران) فرمانداری ری، بخشداری خاوران، کمیته صیانت از حریم شهر تهران و بخش خاوران برگزار شد.

وی افزود: با حضور نمایندگان دستگاه‌های مزبور و به منظور جلوگیری از سوء استفاده متخلفانی که مبادرت به ساخت و سازهای غیر مجاز در محدوده حریم می‌نمایند، مقرر شد کمیته مزبور روزانه مبادرت به گشت‌زنی در مناطق حریم و تداخلات مرزی نماید و ضمن برخورد با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز، گزارش هفتگی را به مرجع قضایی ارائه دهند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: