تیتر امروز

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.
دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

بری هرن رئیس مسابقات تور جهانی اسنوکر (WST) به تازگی به کویید ۱۹ مبتلا شده است.

کد خبر: ۷۲۸۴۱
۱۵:۴۲ - ۱۴ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ در جدید‌ترین اخبار منتشر شده مشخص شد که بری هرن رئیس مسابقات تور جهانی اسنوکر (WST) به کرونا مبتلا شده و او که اکنون در انگلستان حضور دارد تحت تدابیر شدید بهداشتی دولت انگلستان در قرنطینه قرار دارد. همچین در اطلاعیه‌ی تور جهانی آمده که هرن به تازگی دچار این بیماری شده است.
 
بری هرن که در سن ۷۲ سالگی به سر می‌برد به تازگی به دلیل حملات قلبی زیر تیغ جراحی رفته است. رئیس مسابقات تور جهانی اسنوکر تاکنون علائمی از کرونا را از خود نشان نداده، اما تست‌های گرفته شده از او مشخص کرد که او کووید ۱۹ دارد.
پس از مثبت شدن تست هرن، مقامات بهداشتی انگلستان از خانواده و کارکنان او تست کرونا گرفته که تمامی نتایج تاکنون منفی بوده است.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: