تیتر امروز

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

تالار اپرای سلطنتی لندن قصد دارد به برای جبران خسارت‌های مالی ناشی از بحران ویروس کرونا یکی از پرتره‌های «دیوید هاکنی» نقاش مشهور انگلیسی را به فروش برساند.

کد خبر: ۷۲۸۱۶
۱۳:۴۸ - ۱۴ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ به نقل از خبرگزاری فرانسه، پرتره‌ای که «دیوید هاکنی» از «دیوید وبستر» مدیر سابق تالار اپرای سطنتی لندن در دهه ۷۰ میلادی خلق کرده است روز بیست و دوم اکتبر با قیمت تخمینی ۱۱ الی ۱۸ میلیون پوند در حراجی کریستیز به مزایده گذاشته می‌شود.
 
مدیر کنونی اپرای سلطنتی لندن می‌گوید فروش این تابلو نقاشی بخش حیاتی از برنامه این موسسه برای احیای خسارت‌ها است.
 
در‌های اپرای سلطنتی لندن در ماه مارس همزمان با اعلام قرنطینه در بریتانیا به دلیل شیوع ویروس کرونا بسته شد و در ماه ژوئن با اجرای برنامه‌ها به صورت آنلاین و بدون حضور فیزیکی تماشاگران آغاز به کار کرد.
 
با توجه به این که درآمد‌های این موسسه به کمتر از نیمی از درآمد پیش از شیوع ویروس کرونا کاهش یافته است، مسوولان اپرای سطلنتی لندن، بحران کرونا را بزرگترین بحرانی که این موسسه تاکنون با آن مواجه شده است، عنوان می‌کنند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: