تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟
کد خبر: ۷۲۷۳۰
۱۰:۱۳ - ۱۳ مهر ۱۳۹۹
نمایشگاه عکس محله در تاریخ دیگری برگزار خواهد شد
 
دیدارنیوز - به گزارش روابط‌عمومی دبیرخانه ستاد مدیریت محله، این ستاد طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد، با توجه به اطلاعیه مورخ ۱۲ مهر استانداری تهران در خصوص ابلاغ مصوبات ستاد ملی کرونا و اعلام محدودیت‌های یک هفته‌ای تهران در پی تشدید کرونا، برای مراکز و فعالیت‌ها در استان تهران، نمایشگاه عکس محله تا بهبود شرایط موجود و برای حفاظت از سلامتی مخاطبان این رویداد به تعویق خواهد افتاد.

پیش از این نمایشگاه عکس محله بر اساس اعلام ستاد مدیریت محله و ایراسوگرافی قرار بود در تاریخ ۱۳ تا ۱۵ مهر ماه در خانه گفت‌وگوی شهر برگزار شود. دبیرخانه ستاد مدیریت محله و ایراسوگرافی ضمن عذرخواهی از شهروندان و عکاسانی که در این رویداد مشارکت کردند، اعلام می‌کنند که این نمایشگاه در اولین فرصت برقرار خواهد شد و از برگزیدگان تقدیر خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: