تیتر امروز

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا
«دیدار؛ یاری متقابل» - قسمت دوم

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا

سلسله مطالب «دیدار؛ یاری متقابل» به مفهوم همیاری اجتماعی در دوران همه‌گیری کرونا می‌پردازد. در این قسمت به شیوه‌های مختلف کمک به افراد آسیب‌پذیری پرداخته شده است که در اطراف ما زندگی می‌کنند.

یک "کیف مشکوک" در خیابانی در بتزدا، ایالت مریلند آمریکا و جایی که تظاهرکنندگان طرفدار ترامپ شنبه شب جمع شده بودند، کشف شد. بعد از انجام تحقیقات، هیچ‌گونه تهدید عمومی یافت نشد و سرانجام مقامات به صاحب کیف اجازه دادند آن را پس بگیرد.

کد خبر: ۷۲۷۲۶
۰۹:۵۹ - ۱۳ مهر ۱۳۹۹
پیدا شدن
 
دیدارنیوز - به نقل از اسپوتنیک، این کیف دقیقاً نزدیک ورودی مرکز پزشکی "والتر رید" پیدا شد، جایی که دونالد ترامپ در حال حاضر تحت معالجه برای کووید ۱۹ است. پلیس بعد از پیدا شدن کوله‌پشتی، محوطه را محاصره و سعی کرد تظاهرکنندگان را از صحنه دور کند.

یگان خنثی کننده بمب بخش مونتگومری به محل اعزام شدند در حالی که یک سگ موادیاب هم در حال کمک‌رسانی در عملیات بود.

تظاهرکنندگان شنبه شب به خیابان نزدیک بیمارستان نظامی والتررید آمدند تا از رئیس جمهور حمایت کنند. آن‌ها تصاویر ترامپ و تابلوهایی در دست داشتند که بر روی آن‌ها نوشته شده بود: "زود خوب شو".

روز جمعه ترامپ اعلام کرد که او و همسرش ملانیا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. پزشکان می‌گویند رئیس جمهور از زمان تشخیص ویروس، پیشرفت قابل توجهی داشته است. بنا به گفته دکتر "شان کولنی"، پزشک کاخ سفید، ترامپ شنبه شب را به انجام کار و حرکت در سوییت پزشکی خود بدون سختی گذراند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: