امیر سرتیپ محمودی گفت: امروز روی پای خودمان ایستادیم و توان رزمی بالایی داریم و اگر تهدیدی رخ دهد آن را در نطفه خفه خواهیم کرد.

کد خبر: ۷۲۶۴۴
۱۰:۱۰ - ۱۲ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ به نقل از ارتش، امیر سرتیپ محمد محمودی معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی، اظهار کرد: با بهره گیری از تجربیات دفاع مقدس توانستیم از توانمندی خوبی برخوردار شویم.
 
وی افزود: متخصصین ارتش توانایی‌های نظامی آجا را افزایش داده اند و این یک موفقیت بزرگ است.
 
معاون اجرایی ارتش با بیان اینکه ارتش از توانمندی‌های مطلوبی برخوردار است، افزود: در دوران دفاع مقدس رزمندگان در مقابل زیاده خواهی دشمن ایستادند و امروز از آن تجربیات بهره گرفتیم.
 
امیر سرتیپ محمودی با تاکید بر اینکه در دوران دفاع مقدس سیم خاردار به ما نمی‌دادند و مهمات ما محدود بود عنوان کرد: امروز ما انواع موشک ها، هواپیماها، بالگردها، توپخانه و ... را خودمان می‌سازیم.
 
وی خاطرنشان کرد: ما امروز روی پای خودمان ایستادیم و توان رزمی بالایی داریم و اگر تهدیدی رخ دهد آن را در نطفه خفه خواهیم کرد.
 
معاون اجرایی ارتش گفت: امسال نمایشگاه ملی دفاع مقدس دارای دستاورد‌های بسیار خوبی در همه زمینه‌های علمی، فرهنگی و نظامی بود.
 
وی تاکید کرد: یادآوری ایام الله دفاع مقدس ما را از تاریکی‌ها به سوی روشنایی‌ها هدایت می‌کند و بزرگترین سرمایه ما دفاع مقدس است که موجب تثبیت و اعتلای انقلاب اسلامی شد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: