تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

سردار رحیمی درباره علت ارسال اشتباه پیامک‌های حجاب به شهروندان توضیحاتی داد.

کد خبر: ۷۲۶۳۷
۰۹:۲۸ - ۱۲ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ رعایت حجاب اسلامی برای همه افراد جامعه در معابر، اماکن عمومی و... الزامی است و بیشتر هموطنان حجاب خود را در فضا‌هایی که در منظر دید عموم باشد رعایت می‌کنند، چراکه همه ملزم به رعایت آن هستند.
 
در حال حاضر مشاهده می‌شود که برخی از رانندگان و یا سرنشینان وسایل نقلیه حجاب خود را رعایت نمی‌کنند و بدون رعایت این موضوع در سطح شهر تردد دارند و پلیس هم با این تخلف برخورد می‌کند.
 
زمانی که راننده یا سرنشین وسیله نقلیه‌ای حجاب لازم را نداشته باشد یا آن را رعایت نکند، پلیس با شخص متخلف برخورد می‌کند و پیامک‌هایی برای او ارسال می‌شود.
 
پس از ارسال پیامک، افراد باید به واحد مربوطه مراجعه کنند و پس از آن به موضوع و شکایات آن‌ها رسیدگی می‌شود.
 
اما این روز‌ها شاهد هستیم که این پیامک برای برخی از افراد به صورت اشتباه ارسال می‌شود و شهروندان نیز نسبت به این موضوع اعتراض دارند.
 
در همین راستا سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه میزان خطای ارسال این پیامک‌ها به مالکان وسایل نقلیه چقدر است و پلیس برای رفع این مشکل چه برنامه‌ای دارد؟، اظهار کرد: ممکن است حدود یک درصد از این پیام‌ها اشتباه ارسال شود.
 
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه ممکن است به هنگام نوشتن پلاک یا پانچ و تایپ کردن توسط همکاران ما اشتباهی صورت گیرد، افزود: ما در بررسی‌ها، اظهارات خود مراجعه کنندگان را ملاک رسیدگی قرار می‌دهیم.
 
او گفت: اگر فردی که به پلیس امنیت اخلاقی مراجعه می‌کند گله یا سوالی دارد، ما مبنا را بر صحت گفتار مراجعه کننده گذاشته‌ایم.
 
سردار رحیمی با بیان اینکه پس از اعتراض، به افراد برگه‌ای را تحویل می‌دهیم و مبنا‌ی کار اظهارات فرد معترض است، گفت: ما نمی‌توانیم به خاطر تعداد کمی اشتباه، کار را تعطیل کنیم.
 
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: امنیت جامعه، جزئی از وظایف پلیس است و باید در این راستا تلاش کنیم و اگر ایرادی وجود داشت، آن را برطرف کنیم.
 
او گفت: در حال حاضر نیز میزان این نوع خطا‌ها را کم کرده‌ایم و به زیر یک درصد رسیده و در حال برطرف کردن کامل موضوع هستیم.
 
سردار رحیمی با بیان اینکه قطعا این خطا بر طرف می‌شود، گفت: به شهروندان قول می‌دهیم که همین مقدار کمتر از یک درصد خطا هم برطرف شود.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
م.پ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
0
0
ملاک صحت گفتار مراجعه کنندگانه ولی تا با اینکه اشتباه از سمت پلیس بوده بازم تا وقتی تعهد ندهند کارشون راه نمیفته! اینجاش دیگه خیلی جالبه. ما اشتباه کردیم ولی تو باید تعهد بدی!!!!