تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

روح الله احمدزاده کرمانی،شهردار الوند که روز گذشته و پس از استیضاح ، از سوی ۵ عضو شورای این شهر برکنار شده بود ، دوباره بر سر کار خود برگشت.

کد خبر: ۷۲۵۶۸
۰۸:۴۷ - ۱۰ مهر ۱۳۹۹
معاون سابق احمدی نژاد یک روز بعد از برکناری دوباره بر سر کار برگشت
 
دیدارنیوز - سهراب ذاکری با اعلام این خبر اظهار داشت: صبح امروز جلسه‌ای با حضور مدیرکل امور شهری استانداری قزوین، فرماندار شهرستان البرز، دادستان شهرستان البرز و اعضای شورای شهر الوند؛ پیرامون بررسی جلسه روز گذشته استیضاح شهردار الوند که در آن  شهردار  وقت برکنار شده بود ، برگزار شد.

رئیس شورای شهر الوند گفت: اما از آنجا که دلایل و استدلال های ارائه شده مبنی بر غیرقانونی بودن و غیرقابل اجرا بودن استیضاح شهردار الوند و تصمیمات جلسه روز گذشته به اثبات رسید،آقای احمدزاده دوباره بر سر کار خود بازگشت.

ذاکری درباره سرپرست معرفی شده از سوی 5 عضو این شورا هم که در جلسه روز گذشته انتخاب شده بود اظهار داشت: دارا نبودن شرایط احراز فرد معرفی شده به عنوان سرپرست نیز از طریق استعلام از مراجع ذی صلاح محرز شد.

رئیس شورای شهر الوند افزود: با توجه به این توضیحات، روح الله احمدزاده کرمانی شهردار الوند همچنان به عنوان شهردار الوند به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

او در زمان ریاست‌جمهوری محمود  احمدی‌نژاد، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی ایران و استاندار فارس بود. 

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: