تیتر امروز

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

الکس نوری به شایعات مربوط به توافق برای برعهده گرفتن هدایت باشگاه استقلال واکنش نشان داد.

کد خبر: ۷۲۵۵۸
۱۹:۴۸ - ۰۹ مهر ۱۳۹۹
الکس نوری خبر توافق با استقلال را کاملا تکذیب کرد: هیچ مذاکره‌ای انجام نشده
 
دیدارنیوز - بعد از منتفی شدن بازگشت آندره آ استراماچونی به استقلال شایعات زیادی در رابطه با گزینه‌های سرمربیگری این تیم به گوش رسید؛ با این حال طی روزهای گذشته از الکساندر نوری به عنوان اصلی‌ترین گزینه آبی های تهران نام برده شد.در ادامه شایعات حضور نوری در استقلال، امروز احمد سعادتمند در مصاحبه ای با سایت رسمی این باشگاه اعلام کرد که آنها با این سرمربی به توافقات نهایی دست یافته اند و در صورت موافقت هیئت مدیره استقلال، حضور الکس نوری در این تیم به شکل رسمی اعلام خواهد شد.

با این حال ساعتی پیش بود که هیئت مدیره استقلال به شکل رسمی حکم برکناری احمد سعادتمند از مدیریت این باشگاه را امضا کرد تا حضور الکس نوری نیز در این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. در همین رابطه روزنامه ایران ورزشی نیز مصاحبه ای با مدیر برنامه نوری در این باره انجام داد که او پیرامون حضور این سرمربی در استقلال گفت: "آلکس تصمیمی برای حضور در استقلال ندارد». مدیر برنامه‌های مربی ایرانی-آلمانی با اشاره به عدم اطمینان از بدنه مدیریتی باشگاه استقلال گفت: «هرج و مرج عجیب درون باشگاه و البته وعده‌های اعلام شده آن چیزی نبود که آلکس نوری را مجاب به حضور در ایران و باشگاه استقلال بکند."

چند ساعت بعد از این اتفاقات اما حالا خود الکساندر نوری به توافق با باشگاه استقلال واکنش نشان داده است. او در صفحه اینستاگرام خود در این باره گفت: " هموطنان عزیزم متاسفانه این چند روز شایعات زیادی با اسم من ساخته شد ولی تا امروز هیچ توافق جدی و صادقانه ای با هیچ تیمی نداشتم. قلب و روح و آرزوی من همیشه ایران است. به امید دیدار زود."


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: