تیتر امروز

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ
ینگه دنیا ۴

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ

«ینگه دنیا» عنوان ستون ثابت روح الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به عملکرد بایدن در هفته‌های نخست مسئولیتش پرداخته...

زمین لرزه ۴.۷ ریشتری صبح روز گذشته در منطقه ونک سمیرم در مرز استان چهارمحال وبختیاری به حدود ۹۰ واحد مسکونی خسارت وارد کرد.

کد خبر: ۷۲۵۴۳
۱۵:۱۶ - ۰۹ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ منصور شیشه‌فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان روز چهارشنبه به ایرنا گفت: به این واحدهای مسکونی بین ۲۰ تا ۷۰ درصد  خسارت‌هایی از قبیل ترک خوردگی و شکاف دیوار وارد شد.
 
وی اضافه کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گزارش خسارات نهایی را بررسی می‌کند تا با توجه به قوانین و مقررات تسهیلات لازم در اختیار صاحبان این واحدها قرار بگیرد.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه این زلزله خسارت جانی نداشت افزود: پس از گزارش این زلزله، گروه‌های ارزیاب و امدادی در منطقه حضور یافتند تا با ارزیابی خسارات به امدادرسانی به آسیب‌دیدگان احتمالی بپردازند.
 
زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴.۷ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح سه‌شنبه منطقه ونک از توابع شهرستان سمیرم واقع در جنوب استان اصفهان را لرزاند.
 
 زمان وقوع این زمین لرزه ساعت ۷ و ۳۸ دقیقه و عمق آن در ۱۰ کیلومتری زمین و مختصات جغرافیایی این زمین لرزه ۵۱.۲۱ درجه عرض جغرافیایی و ۳۱.۶۶ درجه طول جغرافیایی ثبت شده است.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: