تیتر امروز

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ
ینگه دنیا ۴

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ

«ینگه دنیا» عنوان ستون ثابت روح الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به عملکرد بایدن در هفته‌های نخست مسئولیتش پرداخته...

روح الله احمدزاده کرمانی، شهردار الوند که روز گذشته و پس از استیضاح، از سوی ۵ عضو شورای این شهر برکنار شده بود، دوباره بر سر کار خود برگشت.

کد خبر: ۷۲۵۲۰
۱۳:۲۹ - ۰۹ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ سهراب ذاکری امروز چهارشنبه -۹ مهرماه- با اعلام این خبر اظهار داشت: صبح امروز جلسه‌ای با حضور مدیرکل امور شهری استانداری قزوین، فرماندار شهرستان البرز، دادستان شهرستان البرز و اعضای شورای شهر الوند؛ پیرامون بررسی جلسه روز گذشته استیضاح شهردار الوند که در آن شهردار وقت برکنار شده بود، برگزار شد.
 
رئیس شورای شهر الوند گفت:، اما از آنجا که دلایل و استدلال‌های ارائه شده مبنی بر غیرقانونی بودن و غیرقابل اجرا بودن استیضاح شهردار الوند و تصمیمات جلسه روز گذشته به اثبات رسید، آقای احمدزاده دوباره بر سر کار خود بازگشت.
 
ذاکری درباره سرپرست معرفی شده از سوی ۵ عضو این شورا هم که در جلسه روز گذشته انتخاب شده بود اظهار داشت: دارا نبودن شرایط احراز فرد معرفی شده به عنوان سرپرست نیز از طریق استعلام از مراجع ذی صلاح محرز شد.
 
رئیس شورای شهر الوند افزود: با توجه به این توضیحات، روح الله احمدزاده کرمانی شهردار الوند همچنان به عنوان شهردار الوند به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
 
او در زمان ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی ایران و استاندار فارس بود.
 
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: