آندره آ استراماچونی سرمربی سابق استقلال لحظاتی پیش با انتشار دو استوری مفصلا به حرف های احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه پاسخ داد.

کد خبر: ۷۲۴۱۹
۱۲:۲۹ - ۰۸ مهر ۱۳۹۹
استراماچونی به سعادتمند: کدام آدم عاقلی پیشنهاد ۱۲۰۰۰۰۰ یورویی را رد می‌کند
 
دیدارنیوز - استراماچونی برای این پاسخ از کلمات فارسی کمک گرفته است. او در این استوری مفصل بلافاصله حرف هایش را با هواداران آغاز کرده و می‌گوید: «قلب‌های آبی عزیز! اگر ممکنه پرس و جو کنید چه کسی، کجا و چگونه به من پیشنهاد ۸۰۰ هزار یورو به علاوه ۱.۲ میلیون یورو قرارداد جدید را دادند؟ کدام انسان عاقلی این پیشنهاد را رد می‌کند، در حالی که من با مبلغی کمتر از این به ایران آمدم. چطور از این پیشنهاد خبر ندارم؟ شاید از فدراسیون اجازه ندادند که من را برگردانند که من احترام می‌گذارم. شاید کسی دوست ندارد سرمربی تنها تصمیم گیرنده جذب بازیکن باشد.»

این صحبت‌های استراماچونی در استوری اول است که به نکات مهمی اشاره دارد.

اما استوری دوم؛ او سوالات خود را اینطور ادامه می‌دهد: «ممکنه لطفا بپرسید اون فرد واسطه ایتالیایی که خود باشگاه در ماه جولای معرفی کرد، کجا است؟ چرا ناپدید شد؟ مذاکرات را کلا رها کرد وقتی متوجه شد (همانطور که متوجه شدیم مذاکرات فیک و غیروافعی است.)؟»

استراماچونی در ادامه آورد: «و اینکه باشگاه چرا پس از فینال جام حذفی اسم من را اعلام کرد و درباره مذاکرات صحبت کردند، ولی هیچکس از باشگاه حتی از مربی آینده و موردنظرشون درباره بازیکنان و آینده تیم چیزی نپرسید و با بازیکنان قدیمی تمدید کرد و بازیکنان جدید گرفت بدون مشورت.»

این مربی همچنین گفته است: «همه چیز فیک بود مثل اعدادی که دیروز مطرح شد، هدفشون این بود. حذف که فقط به مردم نشون بدن که تمام تلاش‌شون رو کردند که استراماچونی رو برگردن، ولی در واقع هیچ اقدامی اتفاق نیفتاده و فقط حرف بود که به مردم بگویند داریم عمل می‌کنیم.»

جمله پایانی استراماچونی اینگونه است: .. دیگر این حرف‌ها را تمام کنید و لطفا الان بدون من و یا من؛ فقط تمرکز کنید برای ساختن یک تیم فوق‌العاده و برای قهرمانی.
 
استراماچونی به سعادتمند: کدام آدم عاقلی پیشنهاد ۱۲۰۰۰۰۰ یورویی را رد می‌کند
منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: