تیتر امروز

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

در آخرین بازی از هفته سوم لیگ برتر انگلستان، لیورپول در آنفیلد ورزشگاه خانگی خود موفق شد با نتیجه قاطع از سد توپچی‌های لندن بگذرد و به پیشتازی‌اش در جدول مسابقات ادامه دهد.

کد خبر: ۷۲۴۰۸
۱۱:۵۹ - ۰۸ مهر ۱۳۹۹
لیورپول در آنفیلد به حریفان باخت نمی‌دهد
 
دیدارنیوز – بابک مجیدی: هفته سوم لیگ برتر انگلستان شب گذشته آخرین بازی‌اش را سپری کرد و لیورپول قهرمان فصل گذشته موفق شد در یک بازی کاملا برتر، آرسنال را شکست دهد و سه امتیاز دیگر به حسابش اضافه کند.

در این بازی ابتدا آرسنال در یک ضدحمله خطرناک از سمت چپ به سمت دروازه لیورپول پیش رفت و با اشتباه مهلک اندی رابرتسون و پاس اشتباه رو به عقب او به دروازه‌بان را الکساندر لاکازت گرفت و با یک ضربه بد و در عین اشتباه آلیسون بکر توپ به راحتی وارد دروازه تیمش شد. لیورپول با این اشتباه به خود آمد و بلافاصله با یک حمله سریع و حرکت در عرض محمد صلاح، توپ مقابل دروازه خالی به سادیو مانه رسید و او هم به راحتی و بدون هیچ فشاری کار را به تساوی کشاند.
 
لیورپول در آنفیلد به حریفان باخت نمی‌دهد

در ادامه حملات پردامنه لیورپول، طی یک پاسکاری مداوم از بازیکنان لیورپول و ارسال یک سانتر به دهانه دروازه به رابرتسون رسید تا اشتباه خود را جبران کند و در مصافی تک به تک با گلر آرسنال موفق عمل کرد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند. این بازی در نیمه دوم هم خطرناک دنبال شد حتی آرسنال برای زدن گل مساوی جلو هم آمد و توسط لاکازت دو موقعیت تک به تک به دست آورد که با بی‌دقتی این مهاجم فرانسوی به نتیجه‌ای نرسید. درحالی که بازی با همان نتیجه ۲-۱ به نفع لیورپول در آستانه تمام شدن بود در یک موقعیت نصفه و نیمه دیگو جوتا وینگر جوان و پرتغالی پیشین ولورهمتپون از پشت محوطه جریمه شوتی به سمت دروازه آرسنال شلیک کرد و نتیجه کار ۳-۱ شد تا لیورپول با نتیجه قاطعانه از سد توپچی‌های لندن بگذرد و با ۹ امتیاز در کنار لسترسیتی در صدر جدول جا خوش کند.  
 
خلاصه بازی را در ویدیو زیر ببینید:
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: