تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را فردی باشهامت خواند و گفت که امروز به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه است ولی اگر در مجلس حضور داشت به رزم حسینی رأی مثبت می‌داد.

کد خبر: ۷۲۴۰۵
۱۱:۱۳ - ۰۸ مهر ۱۳۹۹
روح‌الامینی: رزم حسینی فردی با شهامت و دارای رویکرد مدیریت جهادی است
 
دیدارنیوز - عبدالحسین روح‌الامینی در مطلبی در صفحه توییتر خود با اشاره به بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس با هشتگ «مردان میانه میدان»، رزم حسینی را فردی شفاف، دلنشین، با شهامت و دارای رویکرد مدیریت جهادی، تمرکززدایی و مبارزه با امضاهای طلایی توصیف کرد و گفت: به دلیل ابتلا به ویروس کرونا و قرنطینه در منزل هستم اما اگر در مجلس حضور داشتم به ایشان رأی می‌دادم. بحث‌های آقای رزم حسینی و پاسخ‌هایشان شفاف، دلنشین و باشهامت بود.

از ابتدای جلسه علنی امروز بررسی صلاحیت علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت در دستور کار مجلس قرار داشته است.


منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: