تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

در یک کتاب جدید فاش شده که دونالد ترامپ چندین بار در سال ۲۰۱۶ پیشنهاد کرده بود دختر بزرگش ایوانکا ترامپ نامزد معاونتش در ریاست جمهوری باشد.

کد خبر: ۷۲۳۸۷
۰۹:۵۰ - ۰۸ مهر ۱۳۹۹
ترامپ می‌خواست ایوانکا معاونش باشد
 
دیدارنیوز - براساس گزارش واشنگتن پست، ریک گیتس، معاون سابق رئیس کمپین ریاست جمهوری ۲۰۱۶ دونالد ترامپ در کتاب جدیدی تحت عنوان "بازی شرورانه: داستان یکی از خودی‌ها درباره اینکه چطور ترامپ پیروز شد، مولر کم آورد و آمریکا شکست خورد" به شرح یک سری گفت‌وگوهایی که رئیس جمهوری با دستیارانش در ژوئن ۲۰۱۶ درباره انتخاب نامزد معاونتش برای انتخابات بعد پیروزی در رقابت مقدماتی حزب جمهوری‌خواه داشته پرداخته است.

طبق گفته گیتس، ترامپ یک بار در نشستی به کارمندان کمپینش درباره فرآیند جستجو برای انتخاب نامزد معاونت خود گفت: من فکر می‌کنم این نامزد باید ایوانکا باشد. ایوانکا به عنوان نامزد معاونت ریاست جمهوری من چطور است؟ او زرنگ، باهوش و زیباست و مردم عاشقش خواهند شد!

کاخ سفید به درخواست پایگاه هیل برای اظهارنظر درباره این گزارش در خصوص بررسی ایوانکا ترامپ به عنوان نامزد معاونت ریاست جمهوری از سوی پدرش پاسخ نداد. ایوانکا ترامپ هم‌اکنون یک کارمند کاخ سفید است و در کتاب گیتس گفته شده که او در گفت‌وگوها با پدرش پیشنهاد نامزد شدنش برای معاونت رئیس جمهوری را رد کرده است.

به گزارش پایگاه هیل، این کتاب که قرار است ماه آینده میلادی به طور رسمی به بازار عرضه شود جدیدترین کتاب از سوی یک دستیار سابق رئیس جمهور است که از دیدگاهی به شدت انتقادی به دور اول ریاست جمهوری ترامپ نگاشته شده است. زمان انتشار رسمی این کتاب تنها چند هفته قبل از انتخابات است.

چندی پیش باب وودوارد، یک خبرنگار سرشناس واشنگتن پست کتاب افشاگرانه‌ای تحت عنوان "خشم" را درباره ریاست جمهوری ترامپ نوشت که اوایل سپتامبر منتشر شده و با افشاگری‌هایش کاخ سفید را تکان داد.

گیتس که در فوریه ۲۰۱۸ به دادگاه از بابت اتهامات دسیسه‌چینی و دروغگویی به بازرسان اقرار به گناهکاری کرد، در مصاحبه‌ای به واشنگتن پست گفت، اگر ترامپ او را عفو کند این عفو را می‌پذیرد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: