تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

از اهواز خبر می رسد سرمربی فولاد خوزستان ساعتی پیش در هتل المپیک تهران با دروازه بان فعلی استقلال جلسه داشته و گویا طرفین با هم به توافق رسیدند

کد خبر: ۷۲۳۶۸
۲۱:۴۷ - ۰۷ مهر ۱۳۹۹
سید حسین حسینی با فولاد توافق کرد
 
دیدارنیوز - .در اهواز و در گوشه و کنار باشگاه فولاد خوزستان این خبر به صورت غیر رسمی شنیده می شود که سید حسین حسینی با فولاد خوزستان بر سر عقد قرارداد دو ساله به توافق رسیده و انتقال او به این تیم را باید قطعی دانست.

پیش از این گفته می شد در صورتی که کمیته تعیین وضعیت در پرونده رشید مظاهری و تراکتور، رای به سود رشید مظاهری بدهد و حضور این دروازه بان در استقلال قطعی شود، حسینی از جمع آبی پوشان جدا می شود.

او که شب گذشته به همراه کاروان استقلال از دوحه به تهران برگشت، امروز در هتل المپیک با فولادی ها به توافق رسید و گویا پیش نویس قرارداد دوساله اش هم آماده شده است.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: