تیتر امروز

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ
ینگه دنیا ۴

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ

«ینگه دنیا» عنوان ستون ثابت روح الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به عملکرد بایدن در هفته‌های نخست مسئولیتش پرداخته...

فرمانده نیروی انتظامی بر لزوم اهتمام نمایندگان مجلس در افزایش بودجه ناجا گفت: کارکنان نیروی انتظامی ایثارگرانه در ماموریت ها انجام وظیفه و به مردم خدمتگزاری می کنند بنابراین لازم است در راستای رفع مشکلات و موانع موجود بیش از پیش اهتمام داشته باشیم.

کد خبر: ۷۲۳۴۰
۱۴:۴۳ - ۰۷ مهر ۱۳۹۹
لزوم اهتمام نمایندگان مجلس در افزایش بودجه ناجا
 
دیدارنیوز - سردار حسین اشتری در نشست مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: یاد و خاطره شهدای استان خوزستان را گرامی می داریم. استان خوزستان نماد مقاومت، ایثار و فداکاری است.

وی ادامه داد: با توجه به ذخایر موجود در استان خوزستان لازم است که برای حل مشکلات با برنامه ریزی اصولی، زیرساخت ها را تقویت کنیم و در این راستا مسئولان مربوطه باید پای کار بیایند و کمک حال ما باشند.

فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: نباید با توجه به شرایط موجود به گونه ای عمل کرد که بستر را برای موج سواری گروه های ضدانقلاب و تکفیری و ... فراهم کنیم. در واقع وجود پاره ای مسائل نباید سبب شود که از مسائل امنیتی استان غافل شویم.

اشتری به افزایش کشفیات سرقت و برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش اشاره و تصریح کرد: وظیفه ما علاوه بر پیشگیری، برخورد قاطعانه است که نیروی انتظامی در خصوص برخورد با اراذل و اوباش به خوبی عمل کرده است اما نیازمند حمایت و همراهی بیشتر سایر دستگاه ها هستیم. نیروی انتظامی نباید در این امر مهم تنها بماند.

 امنیت، خط قرمز نیروی انتظامی است
وی با تاکید بر اینکه امنیت، خط قرمز نیروی انتظامی است، به شهادت دو تن از مرزبانان طی چند روز گذشته اشاره کرد و گفت: کارکنان نیروی انتظامی ایثارگرانه در ماموریت ها انجام وظیفه و به مردم خدمتگزاری می کنند بنابراین لازم است در راستای رفع مشکلات و موانع موجود بیش از پیش اهتمام داشته باشیم. قطعا رفع مشکلات در انجام مطلوب ماموریت ها تاثیرگذار است.

اشتری در ادامه به ضرورت اهتمام ویژه به معیشت کارکنان نیز تاکید کرد و گفت: معیشت کارکنان باید از اولویت ها باشد و رفع موانع و مشکلات در راستای تامین مسکن آنان در دستور کار قرار بگیرد. بدون شک اگر بتوانیم رفاه معیشتی کارکنان را تامین کنیم به همان نسبت در کسب توفیق در ماموریت ها نیز موفق تر عمل خواهیم کرد. الحق و الانصاف کارکنان ناجا خالصانه پای کار هستند.

 لزوم اهتمام نمایندگان مجلس در افزایش بودجه ناجا
پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد انتظامی همچنین به لزوم اهتمام نمایندگان مجلس در افزایش بودجه ناجا اشاره و خاطرنشان کرد: انتظار ما این است که نمایندگان مردم در مجلس در این جلسات حضور یابند و به بیان دیدگاه ها، مشکلات، راه حل ها و ... بپردازند. امیدواریم شاهد نتایج مطلوب این جلسات در آینده باشیم.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: