تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟
یادداشتی بر سانحه‌ تصادف مددجویان کمیته‌امداد شهرستان هامون

روز گذشته جمعی از مددجویان کمیته امداد که به وسیله یک دستگاه مینی‌بوس جهت دریافت سبد کالا راهی کمیته امداد شهرستان هامون بودند، طی برخورد مینی‌بوس با ترانزیت افغان، دو نفر از این عزیزان کشته و بیش از بیست نفر هم زخمی شدند.

کد خبر: ۷۲۳۱۶
۱۴:۲۹ - ۰۷ مهر ۱۳۹۹
یادداشتی بر سانحه‌ی تصادف مددجویان کمیته‌امداد شهرستان هامون / جناب فرماندار!!! انتظار بیش از اینهاست نه صرفاً یک مصاحبه / جبران خسارت برعهده‌ی کیست؟ مدیرکل کمیته‌امداد از موضوع بی‌اطلاع است؟ 
 
دیدارنیوز ـ یونس ده‌مرده*: روز گذشته جمعی از مددجویان کمیته امداد که به وسیله یک دستگاه مینی‌بوس جهت دریافت سبد کالا راهی کمیته امداد شهرستان هامون بودند، طی برخورد مینی‌بوس با ترانزیت افغان، دو نفر از این عزیزان کشته و بیش از بیست نفر هم زخمی شدند، تصادف دیروز، تأسف‌آور است؛ انگار ما را دسته‌دسته جمع زده، تا عزت و آبروی نداشته‌مان را به حراج نهایی بگذارند که خدا هم راضی نشد بیش از این عزت مخلوقاتش از بین برود، که در نهایت عزت و ذلت جز به دست او نخواهد بود.
 
مصاحبه‌ رخشانی فرماندار هامون خوب بود اما توقع بیش از اینهاست. جناب فرماندار!! خیلی تندتر، صریح‌تر، عملیاتی‌تر باید با این بی‌تدبیری برخورد شود و بدتر و اسفناک‌تر این‌که صبح روز بعد، تصاویر تجمع مردم برای دریافت سبد کالا در شهرستان هامون، منتشر شده است.

تعجب‌آور است که هیچ ارگان نظارتی دیگری تا این لحظه اظهارنظر و یا اعلام بر تصمیم و برخورد با این موضوع را رسانه‌ای نکرده است، گویا مرگ عزیزان‌مان و بدتر از اون لگدمال شدن عزت و آبروی ایرانی‌ها، به موضوعی عادی تبدیل شده  و بدتر این‌که تا این لحظه از مدیرکل محترم کمیته ‌امداد هم هیچ عکس‌العملی یا حرکتی مشاهده نشده است؛ نوع عملکرد به شکلی‌ست که فکر می‌کنم وی از موضوع بی‌اطلاع باشند!!
 
حادثه آنقدر تأسف‌آور است که باید رئیس کمیته ‌امداد کشور پاسخگو باشد، البته سؤال این است که چه کسی باید صدای این مردم را به گوش بزرگان کشور برساند؟
 
حداقل انتظار دلجویی از خانواده‌ها، جبران خسارت، تعیین دیه و پرداخت سریع آن به افراد و خانواده‌ها و برخورد صحیح با عامل این بی‌تدبیری‌ست.
 
* مدیر دفتر دیدار در سیستان و بلوچستان
 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: