تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

رفرایند انتخاب رشته در کنکور سراسری ۹۹ و پذیرش بدون آزمون امروز دوشنبه هفتم مهر ماه به پایان می‌رسد.

کد خبر: ۷۲۳۱۱
۱۱:۳۱ - ۰۷ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ مهلت انتخاب رشته برای یک میلیون و ۱۲ هزار و ۶۳۲ داوطلب مجاز شده در کنکور سراسری ۹۹ ساعت ۲۴ امشب در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org به اتمام می‌رسد.
 
بر اساس اعلام فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکنون ۳۹۶ هزار و ۴۰۲ نفر انتخاب رشته کرده اند. 
 
بعد از پایان مهلت انتخاب رشته، نتیجه نهایی کنکور ۹۹ هفته نخست آبان ماه منتشر می‌شود.
 
انتخاب رشته برای چهار رشته دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی و پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی امسال توسط سازمان سنجش انجام می‌شود.
 
به گزارش ایرنا، فرایند ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش بدون آزمون ۹۹ نیز ساعت ۲۴ امشب دوشنبه هفتم مهرماه در درگاه این سازمان به پایان می‌رسد و تاکنون ۱۹۴ هزار و ۲۸۱ نفر ثبت نام کرده اند.
 
داوطلبانی که در کنکور ۹۹ شرکت کرده یا نکرده اند، یا در صورت شرکت در کنکور مجاز به انتخاب رشته شده یا نشده اند، امکان ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش بدون آزمون را دارند.
 
کنکور سراسری ۹۹ روز‌های ۲۹ مرداد تا اول شهریور ماه با رقابت بیش از یک میلیون داوطلب برگزار شد.
 
در دوره‌های با آزمون و بدون آزمون ۹۹ تعداد ۹۱۲ هزار ظرفیت اعلام شده است، اما تاکنون تعداد داوطلبان استقبال کننده کمتر از ظرفیت‌ها بوده است.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: