تیتر امروز

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.
دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

سازمان هواشناسی ضمن پیش‌بینی کاهش دما برای هوای پایتخت و اغلب مناطق کشور، از آغاز رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید در بیش از ۷ استان خبر داد.

کد خبر: ۷۲۲۹۶
۰۹:۵۵ - ۰۷ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ به گزارش روز دوشنبه سازمان هواشناسی، امروز در استان‌های مازندران، گلستان، گیلان، سمنان، شمال خراسان رضوی شاهد رگبار باران، رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.
 
بر این اساس برخی مناطق تهران خصوصا شرق استان تهران نیز با رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید همراه خواهد بود.
 
سازمان هواشناسی برای امروز دوشنبه۷ مهرماه، برای مناطق دور از ساحل (نواحی شرقی و مرکزی خزر) جوی متلاطم پیش بینی کرد.
 
روز سه شنبه دریای خزر آرام پیش بینی می‌شود. روز چهارشنبه در ساعت اولیه مناطق دور از ساحل (شرق و مرکز) نسبتا مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود، این شرایط به تناوب تا روز جمعه ادامه خواهد داشت و ابتدا نواحی شرقی و مرکزی سپس سایر نواحی مناطق دور از ساحل متلاطم پیش بینی می‌شود.
 
آسمان تهران امروز قسمتی ابری به تدریج افزایش ابر و افزایش باد، همراه با کاهش دما و گاهی بارش باران پیش‌بینی می‌شود.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: