تیتر امروز

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

رییس اتاق بازرگانی اظهار داشت: رزم حسینی یک مدیر برنامه‌ریز است و با توجه به اینکه هم اکنون یک خلع بزرگ در مدیریت و اقتصاد وجود دارد، امیدواریم این خلع با ورود جناب رزم حسینی برطرف شود.

کد خبر: ۷۲۱۸۴
۱۳:۰۳ - ۰۵ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ غلامحسین شافعی امروز در مراسمی که با حضور وزیر پیشنهادی وزارت صنعت در جمع فعالان بخش خصوصی برگزار شد گفت: رزم حسینی یک مدیر برنامه‌ریز است و با توجه به اینکه هم اکنون یک خلع بزرگ در مدیریت و اقتصاد وجود دارد، امیدواریم این خلع با ورود جناب رزم حسینی برطرف شود.
 
شافعی ادامه داد: امیدواریم مجلس در چنین شرایطی با توجه به اهمیت وزازتخانه رای قاطع بیاورید که آقای رزم حسینی با همدلی و تعامل بخش خصوصی برمشکلات فائق بیایید.
 
شافعی تصریح کرد: ایشان ابداعات بی‌نظیری داشته است؛ وقتی به خراسان آمد طرحی به عنوان مثلث اقتصادی ایجاد کرد و برای اولین بار این پدیده شکل گرفت که در قاعده آن فعالان اقتصادی و بخش خصوصی قرار داشتند و اضلاع دیگر آن دولت و نهاد‌های حکومتی و امامان جمعه قرار گرفتند.
 
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: