تیتر امروز

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا
«دیدار؛ یاری متقابل» - قسمت دوم

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا

سلسله مطالب «دیدار؛ یاری متقابل» به مفهوم همیاری اجتماعی در دوران همه‌گیری کرونا می‌پردازد. در این قسمت به شیوه‌های مختلف کمک به افراد آسیب‌پذیری پرداخته شده است که در اطراف ما زندگی می‌کنند.

یک فروند هواپیمای ترابری ارتش اوکراین درنزدیک شمال شرق این کشور سقوط کرد و آتش گرفت و در نتیجه آن ۲۲ سرنشین آن کشته شدند.

کد خبر: ۷۲۱۷۱
۱۰:۵۳ - ۰۵ مهر ۱۳۹۹
 
دیدارنیوز ـ  به نقل از خبرگزاری رویترز، یک فروند هواپیمای آنتونوف An-۲۶ ارتش اوکراین حین تلاش برای فرود در جریان یک مانور آزمایشی در شمال شرق اوکراین سقوط کرد و در نتیجه آن ۲۲ تن کشته و دو تن دیگر نیز به شدت زخمی شده‌اند.
 
ویدئوی منتشر شده از سوی معاون وزیر کشور اوکراین در فیسبوک نشان می‌دهد که این هواپیما در نزدیک جاده به زمین برخورد کرد و آتش گرفت و دو غلیظی از آن به سمت آسمان برخاست.
 
تصاویر نشان می‌دهد که نیرو‌های امدادی به محل برخورد این هواپیمای ترابری آمده و تحقیقات درباره علت سقوط این هواپیما در جریان است.
 
فرماندار استان خارکیف به اینترفاکس گفت: یکی از خلبان‌ها گزارش نقص موتور سمت چپ هواپیمای دو موتوره را اعلام کرد. اما این نباید برای یک خلبان با تجربه وضعیت جدی باشد.
 
وی افزود، با توجه به اطلاعات اولیه برخی افراد وقتی هواپیما به ارتفاع پایین رسیده بود خود را به بیرون پرتاب کردند.
 
یکی از شاهدان گفته، مردی را دیده که پس از سقوط هواپیما در حالیکه بدنش آتش گرفته بود، می‌دوید.
 
این سقوط هواپیما حدود دو کیلومتری از یک فرودگاه نظامی رخ داد. این هواپیما ۲۷ سرنشین داشت.
 
دفتر ولودومیر زلینسکی، رئیس جمهوری اوکراین گفته است: یک کمیسیون دولتی برای تعیین علت این حادثه تشکیل شده است. نیرو‌های امداد و نجات همچنان در محل هستند. رئیس جمهوری نیز امروز به محل سقوط هواپیما می‌رود.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: