تیتر امروز

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ
ینگه دنیا ۴

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ

«ینگه دنیا» عنوان ستون ثابت روح الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به عملکرد بایدن در هفته‌های نخست مسئولیتش پرداخته...

«تام کروز» قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی برای فیلمبرداری صحنه‌هایی از یک فیلم جدید با همکاری شرکت "اسپیس ایکس" به فضا برود.

کد خبر: ۷۲۰۵۷
۱۶:۳۰ - ۰۲ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ به نقل از فیگارو، «کروز» که هم اکنون مشغول بازی در هفتمین قسمت از فیلم‌های «ماموریت غیرممکن» است و انتشار ویدئویی از بدلکاری حیرت آور او در این فیلم توجهات فراوانی جلب کرد، قرار است در ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ با همکاری کمپانی فناوری فضایی «اسپیس ایکس» به ایستگاه بین المللی فضایی سفر کند. 
 
«داگ لیمان» کارگردان و تهیه کننده آمریکایی که در فیلم‌های «بری سیل» و «لبه فردا» با «تام کروز» همکاری داشته نیز در این سفر حضور خواهد داشت و «مایکل لوپز الریا» خلبان ناسا و رکورددار فضاپیمایی نیز، این دو را به ایستگاه فضایی بین المللی خواهد برد تا شرایط را بررسی و حتی چندین صحنه را فیلمبرداری کنند. 
 
گفته می‌شود این سفینه فضایی هم اکنون یگ جای خالی دیگر دارد و باید دید چه فرد دیگری در این سفر حضور خواهد داشت، یک بازیگر مرد، یک بازیگر زن، یک خلبان دیگر، «کریستوفر مک کوایر» کارگردان «ماموریت غیرممکن ۷» که گفته می‌شود با این پروژه نیز همکاری دارد و یا «ایان ماسک» بنیانگذار شرکت فضایی «اسپیس ایکس»! 
 
«کروز»، «داگ لیمان» و «کریستوفور» قراردادی ۲۰۰ میلیون دلار برای ساخت یک فیلم جدید با کمپانی یونیورسال امضاء کرده اند که گفته می‌شود فیلمنامه آن در مراحل نخست نگارش است، اما یکی از مهم‌ترین و بلندپروزانه‌ترین پروژه سینمایی در سال‌های آینده خواهد بود. 
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: