تیتر امروز

کد خبر: ۷۱۹۴۹
۱۷:۰۹ - ۰۱ مهر ۱۳۹۹

تابلوی بورس: تدوام روند نزولی با ریزش 13 هزار و 672 واحدی

 

دیدارنیوز - سرویس اقتصادی: شاخص کل بورس اوراق بهادار امروز هم به روند نزولی خود ادامه داد و با ۱۳ هزار و ۶۷۲ واحد افت، به عدد یک میلیون و ۵۸۱ هزار واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز ۳ هزار و ۳۲ واحد کاهش به ۴۱۲ هزار و ۸۷۵ واحد کاهش یافت.


در بازار امروز، نماد‌های فملی، فولاد، شپنا، شتران و کگل بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند و نماد‌های فارس و تاپیکو بیشترین تاثیر مثبت را داشتند. همچنین وبملت، فملی، فولاد، خودرو، شپنا، شبندر و وتجارت از پربازدیدترین نماد‌ها بودند.


شاخص کل فرابورس امروز رشد داشت و ۱۱۳ واحد افزایش به رقم ۱۷ هزار و ۷۱۲ واحد رسید. در فرابورس نماد‌های دی، آریا، شگویا، صبا و زاگرس بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل گذاشتند و میدکو و دی بیشترین تاثیر منفی را داشتند. نماد‌های آریا، میدکو، بپاس، صبا، ذوب، دی و مارون نیز پر بازدیدترین بودند.


امروز معامله‌گران در بورس تهران بیش از ۱۰ و نیم میلیارد سهام حق تقدم و اوراق مالی در قالب ۱.۲ میلیون نوبت معامله و به ارزش ۱۱ هزار ۸۲۰ میلیارد تومان داد و ستد کردند.


لازم به ذکر است کارشناسان تاکید می‌کنند، سهام شرکت‌های صادراتی حاضر در بورس به خاطر افزایش قیمت دلار در آینده ارزنده‌تر می‌شوند و احتمال رشد شاخص بورس در روز‌های آینده وجود دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: