تیتر امروز

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا
«دیدار؛ یاری متقابل» - قسمت دوم

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا

سلسله مطالب «دیدار؛ یاری متقابل» به مفهوم همیاری اجتماعی در دوران همه‌گیری کرونا می‌پردازد. در این قسمت به شیوه‌های مختلف کمک به افراد آسیب‌پذیری پرداخته شده است که در اطراف ما زندگی می‌کنند.
کد خبر: ۷۱۹۴۹
۱۷:۰۹ - ۰۱ مهر ۱۳۹۹

تابلوی بورس: تدوام روند نزولی با ریزش 13 هزار و 672 واحدی

 

دیدارنیوز - سرویس اقتصادی: شاخص کل بورس اوراق بهادار امروز هم به روند نزولی خود ادامه داد و با ۱۳ هزار و ۶۷۲ واحد افت، به عدد یک میلیون و ۵۸۱ هزار واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز ۳ هزار و ۳۲ واحد کاهش به ۴۱۲ هزار و ۸۷۵ واحد کاهش یافت.


در بازار امروز، نماد‌های فملی، فولاد، شپنا، شتران و کگل بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند و نماد‌های فارس و تاپیکو بیشترین تاثیر مثبت را داشتند. همچنین وبملت، فملی، فولاد، خودرو، شپنا، شبندر و وتجارت از پربازدیدترین نماد‌ها بودند.


شاخص کل فرابورس امروز رشد داشت و ۱۱۳ واحد افزایش به رقم ۱۷ هزار و ۷۱۲ واحد رسید. در فرابورس نماد‌های دی، آریا، شگویا، صبا و زاگرس بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل گذاشتند و میدکو و دی بیشترین تاثیر منفی را داشتند. نماد‌های آریا، میدکو، بپاس، صبا، ذوب، دی و مارون نیز پر بازدیدترین بودند.


امروز معامله‌گران در بورس تهران بیش از ۱۰ و نیم میلیارد سهام حق تقدم و اوراق مالی در قالب ۱.۲ میلیون نوبت معامله و به ارزش ۱۱ هزار ۸۲۰ میلیارد تومان داد و ستد کردند.


لازم به ذکر است کارشناسان تاکید می‌کنند، سهام شرکت‌های صادراتی حاضر در بورس به خاطر افزایش قیمت دلار در آینده ارزنده‌تر می‌شوند و احتمال رشد شاخص بورس در روز‌های آینده وجود دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: