تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان از ادامه پیمایش جهان‌گردی پنج قاره با شتر، توسط محمد امیری رودان جهان‌گرد هرمزگانی خبر داد.

کد خبر: ۷۱۹۳۶
۱۴:۳۶ - ۰۱ مهر ۱۳۹۹

رضا برومند امروز سه‌شنبه ۱ مهرماه با بیان این مطلب گفت: «ششم مهرماه هم‌زمان با روز جهانی گردشگری، محمد امیری رودان ادامه پیمایش جهان‌گردی خود را با شتر به پنج قاره آغاز می‌کند.»
او با اشاره به اینکه برای اولین بار در این روز از کالسکه گردشگری رونمایی می‌شود، افزود: «این کالسکه توسط محمد امیری رودان طراحی و اجرا شده است.»
محمد امیری رودان جهان‌گرد هرمزگانی نیز بیان کرد: «ادامه پیمایش جهان‌گردی پنج قاره با شتر، به‌صورت نمادین روز ۶ مهرماه از بندرعباس آغاز و در تاریخ ۱۶ مهرماه به صورت رسمی از اردبیل ادامه پیدا می‌کند.»
او در خصوص مسیر سفر خود گفت: «از اردبیل به مرز بازرگان و از آن‌جا به ترکیه و بعد از آن به کشورهای بلغارستان، بوسنی و هرزگوین، یونان، ایتالیا، اتریش، سوئیس، فرانسه، بلژیک و هلند سفر می‌کنم.»
امیری رودان با اشاره به اینکه ادامه سفر در اروپا با هماهنگی فائو (سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد) انجام می‌شود، افزود: «طبق تفاهم‌نامه‌ای که با فائو انجام‌شده یک تیم از اعضای هیئت علمی و متخصصان، پشتیبان علمی‌تحقیقاتی سفر خواهند بود.»
او در خصوص هم‌زمانی سفر با شرایط کرونا در جهان عنوان کرد: «این پیمایش با هماهنگی و کسب مجوز از وزارت بهداشت و ستاد بحران کرونا انجام می‌شود. در سفر اگر مشکلی ایجاد شد مسیر را تغییر می‌دهم اما حرکت را متوقف نمی‌کنم.»
سال گذشته محمد امیری رودان سفر پنج قاره با شتر خود را به‌دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان به طور موقت متوقف کرد.

منبع: میراث آریا 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: