تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

وزیر اموز خارجه آمریکا مدعی شد اقدامات یک جانبه دولت این کشور علیه ایران از حمایت هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات آمریکا برخوردار است.

کد خبر: ۷۱۹۰۵
۱۱:۰۸ - ۰۱ مهر ۱۳۹۹
پمپئو: امیدوارم جو بایدن هم سیاست ترامپ را در برابر ایران دنبال کند
 
دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در گفت و گو با رسانه مدیا لاین درباره اعمال تحریم های یک جانبه این کشور بر ایران، گفت: آنچه دولت ترامپ انجام داده است،  از حمایت دو حزبی بززگی برخوردار است. در واقع، اکنون تقریبا شش هفته است که نامه ای از صدها عضو کنگره از هر طیف سیاسی آمریکا دریافت کرده ام که همه آن ها خواستار اقدام آمریکا در راستای ممانعت از توان ایران برای خرید و فروش تسلیحات شده اند. اکنون ما این کار را انجام داده ایم. فکر می کنم حمایت زیادی از جانب هر دو حزب(دموکرات و جمهوری خواه)  وجود دارد. 

پمپئو مدعی شد کشورهای اتحادیه اروپا مانند فرانسه و انگلیس از سیاست آمریکا در برابر ایران راضی هستند حتی اگر آن را به طور علنی بیان نکنند. 

وزیر امور خارجه آمریکا با اشاره به رقابت انتخاباتی میان دو حزب آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا گفت: امیدوارم که اگر رئیس جمهور ترامپ دوباره در انتخابات پیروز نشد، گروه جو بایدن این تهدید را مانند ما درک کرده و به اطمینان حاصل کردن از این که آمریکا و اسرائیل امنیت دارند ادامه دهند. 
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: