منصورعلی زارعی از بررسی چند طرح دوفوریتی در حوزه اقتصادی در مجلس خبر داد و گفت: طرح سوال از رئیس جمهور با امضای ۷۰ نماینده مجلس اعلام وصول شد.

کد خبر: ۷۱۷۴۶
۱۲:۴۸ - ۳۰ شهريور ۱۳۹۹
طرح سوال از رئیس جمهور با امضای ۷۰ نماینده مجلس اعلام وصول شد
 
دیدارنیوز - منصورعلی زارعی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در تشریح گزارش فصلی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: مردم درباره گزارش‌های ۱۰۰ روز مردم روی خوشی ندارند و گزارش‌های فصلی به مردم ارائه می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه مردم صاحبان اصلی نظام هستند و پاسخگوی مردم هستیم، بیان کرد: سعی کردیم با اطلاعات کافی وارد مجلس شویم و مبنای کار ما قانون است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه مسائلی که در مجلس مطرح می‌شود در کمیسیون‌های تخصصی کار کارشناسی صورت می‌گیرد، ادامه داد: فضای کسب و کار و رفع مشکلات اقتصادی مردم اولویت اصلی مجلس است.

این مسئول مبنا و پایه اصلی کار در استان و مجمع نمایندگان تقسیم کار نظارتی برای بررسی پیشران‌های استان است، افزود: در حوزه‌های عمرانی و صنعت معدن باید بیشتر کار کنیم.

زارعی از تشکیل کارگروه‌های مختلف برای توسعه استان خبر داد و گفت: عدم نظارت‌ها شکاف عمیق اجتماعی را به وجود آمده است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی رفع مشکلات اقتصادی را اولویت اصلی مجلس عنوان کرد و گفت: مجلس برای حل این مشکلات در هفته‌های اخیر طرح‌های دوفوریتی زیادی را تصویب کرده است.
 
زارعی با اشاره به اینکه طرح سوال از رئیس جمهور  با امضای ۷۰ نماینده مجلس اعلام وصول شد گفت:برخی مدیران جرات کار کردن ندارند.

 وی با بیان اینکه کمیسیون‌های تخصصی مجلس در پی رفع معضل مراکز تولید در سرتاسر کشور هستند یادآور شد: تقویت مراکز تولید در کاهش نرخ بیکاری برکسی پوشیده نیست و از همین رو میتوان  با آمایش تولید به طریق گسترده در گام نخست مشکلات مراکز تولیدی را شناسایی کرد و سپس با برنامه ریزی اقتصادی معضلات را مرتفع کرد تا بتوان در سال جهش تولید، معضلات تولید کنندگان را به طریق ریشه‌ای مرتفع کرد.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: