معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی، از احداث مراکز رفاهی برای بازنشستگان تامین اجتماعی در نیمه دوم امسال خبر داد.

کد خبر: ۷۱۶۵۶
۱۳:۲۴ - ۲۹ شهريور ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ عادل دهدشتی، در گفتگویی در خصوص سفر‌های بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: از ابتدای سال جاری در حوزه رفاهی و گردشگری برنامه ریزی برای سفر‌های بازنشستگان طبق سنوات گذشته انجام و ۳۰۰ میلیارد تومان نیز اعتبار برای آن در نظر گرفته شد.
 
وی افزود: البته این اعتبار جدای از طرح کرامت رضوی است که بازنشستگان به مشهد مقدس اعزام می‌شوند و جلساتی نیز برای اجرایی شدن طرح‌ها برگزار شده است.
 
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: متأسفانه با توجه به شیوع ویروس کرونا و بحث رعایت پروتکل‌های بهداشتی منتظریم ببینم وضعیت چطور می‌شود تا ما نیز بتوانیم برنامه ریزی‌های لازم را برای سفر‌های زیارتی بازنشستگان انجام دهیم.
 
دهدشتی گفت: البته از ابتدای سال تا کنون سفر‌های بازنشستگان به مشهد مقدس تعطیل بوده است و اگر نتوانیم در نیمه دوم سال سفر‌ها را مجدداً آغاز کنیم قصد داریم چندین مرکز رفاهی برای بازنشستگان احداث کنیم و اعتباری که قرار بود برای سفر‌های بازنشستگان هزینه شود را به سمت راه اندازی مراکز رفاهی میبریم.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: