سعید محمد رئیس قرارگاه خاتم‌الانبیا که مهم‌ترین نهاد ساخت و ساز زیر نظر سپاه است با تکیه بر تجربه‌ی اجرایی خود در قرارگاه خاتم، به دنبال حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ است.

کد خبر: ۷۱۵۳۵
۰۱:۲۲ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۹
سعید محمد با افشای تخلفات عیسی شریفی در پی ۱۴۰۰
 
دیدارنیوز - یکی از فعالان اصولگرا با بیان این خبر افزود: اطرافیان او می‌گویند با توجه به داشتن سن کم نسبت به سایر چهره‌های سیاسی اصولگرا، مصداق جوان مومن انقلابی هستید و می‌توانید برای تشکیل دولت انقلابی یک مصداق جدی باشید.

او گفت: سعید محمد جلسات دیدار با فعالان رسانه‌ای، سیاسی را در حوالی خیابان انقلاب – آزادی برای گرفتن نظر این افراد درباره حضورش در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برگزار کرده است. اما نکته‌ی مهم اینجاست که سعید محمد به هیچ عنوان رجل سیاسی نیست و تا لحظه فعلی و طبق قوانین شورای نگهبان او به احتمال ۹۹ درصد رد صلاحیت خواهد شد.

این فعال اصولگرا مدعی شد: پرونده‌ی تخلفات مالی عیسی شریفی، معاون شهردار در زمان قالیباف هم توسط او جمع و آشکار شده است و ارتباط خوبی با قالیباف ندارد.

او گفت: سعید محمد فعلا حامی جدی در سپاه برای حضور در انتخابات ۱۴۰۰ ندارد اما علیرضا زاکانی و مهرداد بذرپاش، رئیس دیوان محاسبات کشور، از حامیان جدی او هستند. سعید محمد پیش از رسیدن به ریاست قرارگاه خاتم‌الانبیا، مدیرعامل گروه ایرانیان اطلس، سازنده و مالک چندین مراکز خرید بزرگ در کشور بود. او چندین سال نیز مدیرعامل سپاسد از زیرمجموعه‌ی قرارگاه خاتم الانبیا بود. با اینکه تجربه فعالیت در سپاه را دارد اما تجربه نظامی آنچنانی ندارد و بیشتر با لقب مهندس نامیده می‌شود
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم