تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

تابلوی بورس: بازگشت شاخص کل به کانال یک میلیون و ۷۰۰ هزار

کد خبر: ۷۱۴۷۷
۱۰:۱۶ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۹

تابلوی بورس: بازگشت شاخص کل به کانال یک میلیون و ۷۰۰ هزار

 

دیدارنیوز - سرویس اقتصادی: روند صعود شاخص کل بورس اوراق بهادار امروز هم ادامه یافت. تا لحظه تنظیم این گزارش، شاخص کل با بیش از ۴۶ هزار واحد رشد کانال یک میلیون و ۷۰۰ هزار بازگشت. شاخص کل هم وزن نیز با ۴ هزار و ۲۳۹ واحد رشد به عدد ۴۳۲ هزار و ۳۳۹ واحد رسید.


تا کنون نماد‌های فارس، فولاد، فملی، کگل، اخابر، ومعادن و پارسان بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند و نماد‌های وبملت، فملی، فولاد، وبصادر، وتجارت، وغدیر و خگستر از پر بازدیدترین‌ها بودند.


شاخص کل فرابورس نیز با ۳۶۶ واحد رشد به عدد ۱۷ هزار و ۸۲۳ واحد افزایش پیدا کرد. نماد‌های مارون، آریا، میدکو، ذوب، شگویا، کگهر و دی بیشترین تاثیر مثبت را شاخص کل فرابورس داشتند و دی، ذوب، شگویا، آریا، زاگرس، مادیرا و سمگا بیشترین بازدید را داشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار