استراماچونی برای بازگشت به ایران تمایل دارد. او اکنون در خانه اش است و دوست دارد به استقلال برگردد و با یک قرارداد جدید کارش را شروع کند.

کد خبر: ۷۱۱۷۰
۱۵:۱۶ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۹

مترجم استراماچونی: استقلال هیچ پیشنهادی به استراماچونی نداه است

 

دیدارنیوز - در حالی که این روز‌ها بحث‌های زیادی در مورد حضور آندره آ استراماچونی در ایران وجود دارد، یوسف دانشیار مترجم سابق این سرمربی ایتالیایی در گفتگویی اختصاصی با ورزش سه نسبت به شایعات و اخبار این روز‌ها در مورد استراماچونی واکنش نشان داد.


در حالیکه این روز‌ها صحبت‌های زیادی پیرامون بازگشت آندره آ استراماچونی به ایران و قبول هدایت این تیم شنیده می‌شود و حتی برخی از مسئولین این تیم ادعا کردند که کار‌های بازگشت او تا حدود زیادی انجام شده است، اما یوسف دانشیار مترجم سابق استراماچونی در گفتگوی اختصاصی با ورزش سه اعلام کرد که تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه استقلال برای استراماچونی ارسال نشده و مذاکرات انجام شده فقط در سطح توافقات شفاهی بوده است.

دانشیار که از نزدیکان و معدود افراد مورد اعتماد استراماچونی است و بطور کامل در جریان روند مذاکرات استقلال با سرمربی ایتالیایی قرار دارد، در گفتگویی اختصاصی با ورزش سه درباره پیشنهاد باشگاه استقلال و شایعاتی که درخصوص حضور استراماچونی در قطر برای تماشای بازی‌های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا منتشر می‌شود، گفت: این روز‌ها اخبار تعجب برانگیزی را در مورد استراماچونی شنیده ایم و افراد مختلفی به صورت مداوم این خبر‌ها را برای استرا می‌فرستند که خیلی از آن‌ها حقیقت ندارد.

دانشیار افزود: از ۱۰ روز گذشته تاکنون هیچ اتفاق جدیدی در روند مذاکرات استراماچونی با باشگاه استقلال رخ نداده است. استرا و مدیران استقلال با همدیگر مذاکره کرده اند و یک سری صحبت‌هایی انجام شده است که مذاکرات مثبتی بوده است. اما بعد از آن هرگز هیچ فعالیت رسمی از طرف باشگاه استقلال برای رسمی شدن قرارداد اتفاق نیفتاده است.

مترجم سرمربی سابق استقلال ادامه داد: پروسه‌ای که در ثبت یک قرارداد باید طی شود، شامل پیش نویس قرارداد و پیشنهاد‌هایی است که به صورت رسمی از طرف باشگاه ارسال می‌شود و نمایندگان استراماچونی و مدیران استقلال روی این مسئله با همدیگر بحث می‌کنند. من از اینجا می‌خواهم به اطلاع هواداران استقلال برسانم هیچ پیشنهاد رسمی از طرف باشگاه استقلال به استراماچونی داده نشده است و اگر چه باشگاه استقلال برای بازگشت استرا به ایران ابراز علاقه کرده است، ولی این درخواست رسمی و قانونی ارسال نشده است.

دانشیار در مورد ارسال پست‌ها و توئیت‌های حاوی درخواست هواداران استقلال برای بازگشت استراماچونی در فضای مجازی گفت: خود استراماچونی شخصا در جریان فعالیت‌های هواداران استقلال قرار دارد. او پیام‌های زیادی در اینستاگرام دریافت کرده و حتی هشتگی که برای بازگشت او در توئیتر داغ شده را دیده است. اما او دوست ندارد که با هواداران استقلال در این موضوع بازی شود و اخبار نادرست در اختیارشان قرار بگیرد.

وی ادامه داد: اصل ماجرا این چیزی است که مطرح کردم. استراماچونی برای بازگشت به ایران تمایل دارد. او اکنون در خانه اش است و دوست دارد به استقلال برگردد و با یک قرارداد جدید کارش را شروع کند، اما در هر صورت این اتفاق برای استراماچونی، از سمت باشگاه استقلال رخ نداده است و اگر باشگاه بگوید که ما پول کافی نداریم و یا مشکل قانونی از طرف فدراسیون هست، استراماچونی این قضیه را درک میکند، ولی موافق عدم شفافیت نیست.
 
منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: