تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

همزمان به نزدیک شدن به پایان مهلت زمانی توافق ایران و آژانس انرژی اتمی، مذاکرات برای احیای برجام سرعت گرفته است. طرفین اما محتاطند و معلوم نیست فردا در وین چه در انتظار برجام خواهد بود.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: ۵ حوزه باقیمانده، در انتخابات میاندوره‌ای یعنی ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

کد خبر: ۷۱۰۸۰
۱۲:۵۵ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۹
کدخدایی: انتخابات ۵ حوزه باقیمانده، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود
 
دیدارنیوز - عباسعلی کدخدایی در این باره گفت: افرادی که در مرحله اول انتخاب شدند ولی فوت کردند، انتخابات حوزه آنها به انتخابات میان دوره ای منتقل می شود که با اولین انتخابات سراسری برگزار خواهد شد و ان شاءالله در سال ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات ریاست جمهوری نسبت به انها هم تعیین تکلیف خواهد شد.

کدخدایی یادآور شد: ۵ حوزه انتخابیه دیگر نیز به دلیل فوت سه منتخب، جعلی بودن مدرک تحصیلی یک منتخب و تایید نشدن یک منتخب از سوی نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه تهران، آستانه اشرفیه، بهار و کبودرآهنگ، تفرش، فراهان و آشتیان، و گچساران در انتخابات میان دوره‌ای ۱۴۰۰ تعیین تکلیف خواهد شد.

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به تاثیر ویروس کرونا در برگزاری انتخابات ادامه داد: با توجه به شیوع این ویروس منحوس آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد، این است که به دستورالعمل‌های بهداشتی پایبند باشیم و افراد حتما برای حضور در شعب اخذ رای ماسک و خودکار شخصی همراه داشته باشند.

کدخدایی در پایان یادآور شد: سامانه سنا برای نظارت بر برگزاری انتخابات بصورت آزمایشی راه اندازی شده است
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: