«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا به گمراه کردن مردم آمریکا در خصوص ویروس کرونا اعتراف کرد.

کد خبر: ۷۱۰۳۷
۱۳:۵۵ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی چاپ لندن، ترامپ اذعان کرد که چندی پیش در سال جاری میلادی برای اینکه از اهمیت همه گیری کووید- ۱۹ بکاهد به بهانه «کاهش ترس و نگرانی» مردم در خصوص گسترش این بیماری، علنا شدت خطر این بیماری را ناچیز شمرد. 
 
ترامپ عصر چهارشنبه به وقت محلی در یک گفت وگوی مطبوعایت در حالی این مطلب را اعلام کرد که موج انتقاد‌ها علیه وی در خصوص نحوه برخوردش با بیماری کرونا بار دیگر به راه افتاده است.
 
وی عصر دیروز در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در ارتباط با اینکه «آیا وی از اهمیت خطر ویروس کرونا را دست کم گرفته و یا توده‌های مردم را گمراه کرده تا دچار ترس و نگرانی نشوند» اظهار داشت که نمی‌خواسته مردم را بترساند و نمی‌خواهد ترس و نگرانی ایجاد کند.
 
ترامپ با ابراز این مطلب که وی "آمریکا یا جهان را به سوی جنون رهبری نمی‌کند" افزود: ما می‌خواهیم به عنوان یک دولت، اقتدار و اعتمادمان را نشان دهیم.
 
ترامپ به این ایده که «تلاش هایش در جهت کم خطرناک جلوه دادن ویروس کرونا در واقع بخشی از یک راهبرد برنامه ریزی شده است» اعتراض نکرد و آن را مردود ندانست. 
 
ترامپ به رغم اینکه بار‌ها حاضر نشده خطر کرونا را به رسمیت بشناسد، اما بر اساس مطالب مخفیانه ضبط شده اعتراف کرد که در ارتباط با این بیماری ترس و نگرانی‌های جدی وجود دارد.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: