سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته شش بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۹۹۵ نفر رسید.

کد خبر: ۷۱۰۱۴
۱۲:۰۰ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ دکتر محمد فتحی در خصوص آخرین وضعیت کرونا در استان البرز گفت: از دیروز تا امروز ۲۰ شهریور ۶۲ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
 
وی افزود: مجموع کل موارد بستری شامل (قطعی، محتمل و مشکوک) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۶ هزار و ۹۳ نفر بوده که از این تعداد ۱۵ هزار و ۸۶۸ نفر مورد قطعی مثبت و بستری بوده اند.
 
فتحی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۴۰۳ نفر شامل موارد (قطعی، محتمل و مشکوک) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد ۱۶۴ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.
 
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴۶۷ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۶۲مورد در بیمارستان‌ها بستری شده اند.
 
 فتحی با اشاره به اینکه تعداد ۹۸ بیمار بستری شده جوان و پایین‌تر از سن ۵۰ هستند تصریح کرد: تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۲ نفر رسید.
 
وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته شش بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۹۹۵ نفر رسید.
 
فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴هزار و ۶۸۴ نفر از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۵ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: