کد خبر: ۷۰۸۲۹
۱۳:۵۶ - ۱۸ شهريور ۱۳۹۹

ورود شاخص کل یه کانال یک میلیون و 500 هزار؛ محدود حمایتی واعظی شکست!

 

دیدارنیوز - سرویس اقتصادی: روند نزولی بورس امروز هم ادامه یافت تا شاخص کل، کف یک میلیون و ۶۰۰ هزار از دست بدهد و وارد کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار شود. در روز‌های گذشته و با توجه به اظهارت واعظی، رییس دفتر رییس جمهوری، در خصوص اصلاح شاخص کل در محدوده یک میلیون و ۶۰۰ هزار تا یک میلیون و ۷۰۰ هزار، کف یک میلیون و ۶۰۰ هزار از سوی برخی بازیگران و تحلیلگران، به عنوان کف ریزش شاخص کل تلقی می‌شد و از لحاظ روانی و جو بازار، عدد مهمی بود. طبعا از دست رفتن این عدد، می‌تواند در روز‌های آینده تاثیر منفی بیشتری بر رفتار بازیگران حقیقی و خُرد داشته باشد.


امروز شاخص کل با ۳۷ هزار و ۱۴۵ واحد ریزش به یک میلیون و ۵۷۰ هزار رسید. شاخص کل هم وزن که این روز‌ها وضعیت بازار را بهتر منعکس می‌کند نیز با ۴ هزار و ۵۸۸ واحد افت، به عدد ۴۳۲ هزار و ۲۵۴ واحد تنزل یافت. نماد‌های فارس، فولاد، فملی، کگل، وغدیر، وامید و پارسان بیشترین تاثیر منفی را ریزش شاخص کل داشتند و نماد‌های فملی، فولاد، خساپا، وتجارت، وبصادر، وغدیر و خگستر از پر بازدیدترین نماد‌های امروز بودند.


شاخص کل فرابورس نیز با ۳۰۵ واحد ریزش به عدد ۱۶ هزار و ۶۶۷ کاهش پیدا کرد. نماد‌های مارون، آریا، کگهر، زاگرس، وهور، شگویا و ومهان بیشترین تاثیر منفی را با شاخص کل فرابورس داشتند و نماد‌های دی، ذوب، شگویا، غشهداب، سمگا، بکهنوج و زاگرس بیشترین بازدید را در میان نماد‌های فرابورس داشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: