سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بدلایل نامعلوم از سمت خود استعفا کرد.

کد خبر: ۷۰۶۶۳
۲۰:۵۴ - ۱۶ شهريور ۱۳۹۹
شوک به کشتی ایران/ محمد بنا استعفا کرد
 
دیدارنیوز - محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در اقدامی ناگهانی و در حالی‌که قرار بود پس از ماه‌ها اردوی تیم ملی از سر گرفته شود، از سمت خود استعفا کرد.

بنا در گروه واتس‌آپ که ملی پوشان و کادر فنی تیم ملی در آن حضور دارند، استعفای خود را از سرمربی‌گری تیم ملی اعلام کرده است.

وی در پیام خود ضمن خداحافظی از ملی پوشان، نوشته: سنم بالا رفته و دیگر نمی‌کشم.

رسول جزینی مربی تیم ملی نیز این موضوع را به حمید سوریان نایب رییس فدراسیون کشتی اطلاع داده است.

مسئولان فدراسیون کشتی نیز ضمن بی اطلاعی از این موضوع، می‌گویند بنا استعفای کتبی خود را به فدراسیون ارائه نداده است.
 
واکنش علیرضا دبیر به استعفای بنا

علیرضا دبیر درباره استعفای محمد بنا از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی گفت: باید شفاف صحبت کنیم. حقیقت این است که دیروز (شنبه) ساعت ۶ یا ۷ بعداز ظهر بعد از ظهر محمد بنا به من پیامک داد و گفت که دیگر خسته شده و نمی‌تواند به همکاری ادامه بدهد.

رییس فدراسیون کشتی افزود: این مسائل در ورزش زیاد اتفاق می‌افتد. چند روز صبر می‌کنیم تا فضا آرام‌تر شود سپس جلسه می‌گذاریم و در این خصوص صحبت می‌کنیم. الان هم فضا را آن طور می‌بینم و استعفا را جدی نمی‌دانم. آقای بنا هم برای من و هم جامعه کشتی عزیز است و خودش هم این را می‌داند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این استعفا ارتباطی به جلسه روز گذشته در فدراسیون دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: خیلی در ریز این موضوع نیستم، اما بالاخره حق بدهید ۷ ماه است که کشتی بلاتکلیف است. بنا هم وقتی مسئولیتی قبول می‌کند باید به مردم و فدراسیون پاسخگو باشد. او مسئولیت پذیر است و در این شرایط به او فشار وارد می‌شود. استعفای او می‌تواند بی دلیل هم نباشد، اما اینکه استعفا رسمی باشد چنین نیست.

دبیر در پایان گفت: از مردم می‌خواهم دعا کنند تا شرایط عادی شود. بنا هم بداند چه در کشتی باشد یا نباشد برای ما عزیز است و زحماتش در کشتی بر هیچ‌کس پوشیده نیست. امیدوارم خستگی او در برود تا باز هم بتوانیم در خدمت او باشیم.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: