مقامات منطقه‌ای ایالت تگزاس از غرق شدن چندین قایق در رژه قایق‌های طرفدار کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ در یکی از دریاچه‌های این ایالت خبر دادند.

کد خبر: ۷۰۵۹۳
۱۲:۰۵ - ۱۶ شهريور ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ به گزارش یواس‌ای تودی، به گفته کلانتری شهرستان تراویس در غرب شهر آستین ایالت تگزاس، دیروز شنبه چندین قایق شرکت کننده در یک رژه در حمایت از کارزار انتخاباتی «دونالد ترامپ» رییس جمهوری در دریاچه تراویس غرق شدند. 
 
براساس گزارش کلانتری این منطقه، به دلیل شرایط متلاطم جریان آب، چند قایق کوچک پس از شروع به غرق شدن درخواست کمک کردند. مسئولان خدمات فوریت‌های پزشکی آستین تراویس اعلام کردند هیچ کس در نتیجه این حادثه زخمی نشده است. 
در مطلب درج شده در این روزنامه آمریکایی همچنین آمده است: دفتر کلانتری شهرستان تراویس دیروز شنبه در توییتی نوشت: به چندین تماس مربوط به قایق‌های در حال غرق شدن در زمان رژه ترامپ در دریاچه تراویس پاسخ داده شد. چندین قایق غرق شدند. 
 
حادثه غرق شدن قایق‌های کارزار انتخاباتی ترامپ را می‌توان یکی دیگر از دردسر‌های پرشمار پیش روی این نامزد جمهوریخواه برای رقابت با جو بایدن درا نتخابات ۱۳ دانست. موج گسترده اعتراض در ایالات مختلف آمریکا به تبعیض نژادی و برخورد قهرآمیز پلیس با آنها، سوءمدیریت دولت در مهار شیوع کرونا، سیاست خارجی جنجالی و ... از جمله دردسر‌هایی است که ترامپ در آستانه انتخابات با آن مواجه است.
 
قایق‌های انتخاباتی ترامپ غرق شد/عکس
 
این رویداد سیاسی روی آب در سراسر کشور انجام شد به گونه‌ای که طرفداران ترامپ در فلوریدا، کالیفرنیا، ایلینوی، نیوجرسی و تگزاس رژه قایق برگزار کردند.
 
این نخستین بار نیست که رژه‌های قایق خطرناک می‌شوند. در پورتلند ایالت اورگن هم ماه گذشته هنگام عبور رژه قایق ترامپ، قایقی در رودخانه ویلامات غرق شد.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: