یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه نباید آموزش دانش آموزان را عقب انداخت، گفت: ما باید بتوانیم با کرونا زندگی کنیم چون هیچ آینده ای از زمان پایان آن متصور نیست لذا معطل کردن آموزش کار درستی نیست.

کد خبر: ۷۰۵۰۵
۱۲:۳۴ - ۱۵ شهريور ۱۳۹۹
نباید به خاطر کرونا آموزش دانش آموزان را معطل کرد
 
دیدارنیوز - فرهاد بشیری با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: کرونا جزئی از زندگی ما شده است، پس باید با برنامه ریزی و راهکارهایی بتوانیم امورات زندگی در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و نظایر آن را اداره کنیم، نه اینکه با غفلت و کوتاهی زمان از دست رود.

وی افزود: آموزش نیاز ضروری جامعه است. در همین راستا از امروز رسما سال تحصیلی جدید آغاز شد و دانش آموزان به صورت فیزیکی در کلاس های درس حضور پیدا کردند، قطعا باید پروتکل های بهداشتی به صورت سخت گیرانه در مدارس رعایت شود. در این باره مجلس و ستاد کرونا و وزارت آموزش و پرورش حساس است و نهایت دقت را خواهد کرد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جمع بندی اظهار کرد: طبق نظر وزارت آموزش و پرورش دانش آموزان باید در کلاس های درس حضور پیدا کنند. بحث بر سر آن است که نباید آموزش را به خاطر کرونا معطل کرد اما در عین حال رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت دانش آموزان هم موضوع مهمی است که ما در مجلس نسبت به آن حساس هستیم.
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: