رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آماده باش پلیس برای آغاز سال تحصیلی خبرداد.

کد خبر: ۷۰۳۶۹
۱۳:۱۸ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور فاتب از آمادگی صد درصدی پلیس راهور جهت آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد. 
 
سردار محمد حسین حمیدی گفت: پلیس راهور فاتب با تمام توان و با استفاده از تجربیات ارزشمند سال‌های گذشته و با بهره گیری از ظرفیت نیرو‌های ستادی و صف خود آمادگی لازم را جهت شروع آغاز سال تحصیلی جدید دارد.
 
وی تصریح کرد: در همین راستا و قبل از اینکه مدارس کار خود را شروع نمایند پلیس راهور فاتب پیش‌بینی‌های لازم را در این خصوص انجام داده و در وهله اول با برگزاری کلاس‌های مجازی برای توجیه و آموزش رانندگان سرویس مدارس، این رانندگان را آماده شروع به کار در این ایام کرده و در مرحله دوم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با برگزاری کلاس‌های آموزشی پیمانکاران سرویس مدارس، اقدامات خود را به صورت همه جانبه در بحث بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و در جهت تردد هر چه ایمن‌تر دانش آموزان انجام داده است. 
 
سردار حمیدی گفت: در این دوره از کلاس‌ها که به صورت کارگاهی برگزار شد کارشناسان و مدرسان و مربیان پلیس راهور فاتب با بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به هر یک از پیمانکاران سرویس مدارس آن‌ها را مجاب کردند که آموزش‌های لازمی را که در این کلاس‌ها فرا گرفته اند به رانندگان سرویس مدارس منتقل کرده و حتما آن‌ها را آموزش دهند.
 
سردار حمیدی با اشاره به اینکه بازگشایی مدارس از روز شنبه آغاز می‌شود گفت: کارکنان پلیس راهور فاتب چه در شرایط برگزاری کلاس‌ها به صورت مجازی و چه حضوری آمادگی صد درصدی خود را جهت روان سازی ترافیک در معابر شهری اعلام داشته و همانند اول مهر ماه هر سال در تمامی نقاط حضور مستمر و موثر خواهند داشت.
 
رییس پلیس راهور فاتب با تبریک بازگشایی مدارس به تمامی دانش آموزان عزیز میهن اسلامی مخصوصا به همیاران پلیس و کلاس اولی‌ها از آن‌ها خواست به توصیه‌های مربی و مدیر و معلم خود گوش دهند و حتما از ماسک استفاده کنند.
 
منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: