نیروی هوایی رژیم صهیونیستی برای اولین بار در رزمایش مشترک با نیروی هوایی آلمان و مجارستان که با هدف حفظ آمادگی عملیات ناتو برگزار شد، شرکت کرد.

کد خبر: ۶۹۹۸۳
۱۱:۰۴ - ۰۹ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

دیدارنیوز ـ جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بعد از دو هفته تمرین در آسمان آلمان، روز شنبه رزمایش مشترکی با نیروی هوایی این کشور برگزار کردند.
 
 
 
به نوشته روزنامه «جروزالم‌پست»، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام خبر رزمایش هوایی مشترک با آلمان، گفت این تنها رزمایش نظامی مشترک اسرائیل با یک کشور خارجی در زمان همه‌گیری ویروس کرونا بود.
 
 
 
بر این اساس، رژیم صهیونیستی برای اولین بار بود که در این رزمایش - که به صورت چهار سال یک بار و با هدف حفظ آمادگی عملیاتی اعضای سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) انجام می‌شود - شرکت می‌کرد.
 
 
 
در این رزمایش همچنین نیروی هوایی مجارستان با جنگنده‌های «گریپِن جِی‌اِی‌اِس۳۹» حضور داشت.
 
 
 
پیش از این، منابع صهیونیستی از برگزاری رزمایش هوایی مشترک جوخه جنگنده‌های «اف۳۵» تروریست‌های سنتکام و رژیم صهیونیستی در جنوب فلسطین اشغالی خبردادند.
 
منبع: اعتماد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: