همزمان با آخرین روز دهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم پکن، حدود ۵ میلیارد دلار (معادل ۳۳ میلیارد یوان) قرارداد میان دست اندرکاران صنعت سینمای چین و جهان امضا شد.

کد خبر: ۶۹۹۷۹
۱۰:۴۶ - ۰۹ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

دیدارنیوز ـ در مراسمی که روز یکشنبه به همین منظور در رادیو تلویزیون چین برگزار شد در مجموع ۲۱ پروژه ساخت فیلم توسط ۴۶ شرکت امضا شد و قرارداد ۱۱۰ پروژه دیگر به عنوان بازار پکن نیز به امضا رسید کل مبلغ قرارداد به ۳۳ میلیارد یوان رسید که در مقایسه با سال گذشته ۷ درصد افزایش یافته است.
 
«دو فی» قائم مقام کمیته برگزاری دهمین جشنواره بین المللی فیلم پکن در سخنانی در این مراسم گفت: از نخستین دوره برگزاری این جشنواره تا کنون، ۳۰۲ پروژه به ارزش ۱۶۵ میلیارد یوان به امضا رسیده است که نشان دهنده پذیرش و شناخت صنعت فیلم است.
 
سرمایه گذاری و تولید سالانه فیلم، ساخت و ساز‌های سینمایی، احداث مراکز فیلم و سریال تلویزیونی، ساخت املاک و مراکز فرهنگی، سرمایه گذاری و تامین مالی بنیاد فیلم و برنامه‌های آموزش فیلمسازان جوان از جمله قرارد‌هایی امضا شده بود.
 
در دهمین جشنواره بین المللی فیلم پکن بیش از ۳۰۰ فیلم داخلی و خارجی به نمایش در آمد برای اولین بار در این جشنواره ۲۵۰ فیلم به صورت آنلاین و ۲۰ فیلم نیز در تلویزیون پخش شد.
 
این جشنواره قرار بود ماه آوریل (فروردین) برگزار شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: