سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که رئیس‌جمهوری آمریکا روز سه‌شنبه عازم شهر کاتیوشا که طی روز‌ها اخیر شاهد تظاهرات علیه خشونت پلیس بوده است، خواهد شد.

کد خبر: ۶۹۹۷۷
۰۹:۰۱ - ۰۹ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

دیدارنیوز ـ به نقل از رویترز، «جاد دیر» سخنگوی کاخ سفید طی پیامی توئیتری اعلام کرد که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا روز سه‌شنبه عازم شهر کاتیوشا که طی روز‌ها اخیر شاهد تظاهرات علیه خشونت پلیس بوده است، خواهد شد.
 
شهروندان کنوشا روز شنبه نیز در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس آمریکا به خیابان‌ها آمده و تظاهرات اعتراض برگزار کردند.
 
موج جدید تظاهرات پس از شلیک یک پلیس سفیدپوست به نام «روستن شسکی» به «جیکوب بلیک» شهروند ۲۹ ساله سیاه‌پوست آغاز شده است.
 
بر اساس این گزارش، شسکی هفت بار از پشت، بلیک را که به ماشینش تکیه کرده بود، هدف شلیک گلوله قرار داده است. این تیراندازی در برابر چشمان فرزندان بلیک روی داد.
 
اعتراض‌ها به تیراندازی به این شهروند سیاه‌پوست به خشونت گراییده است. سه شنبه شب دو نفر کشته و یک نفر مجروح شدند و یک پسر نوجوان ۱۷ ساله به ظن شرکت در این حادثه دستگیر شده است.
 
خانواده بلیک اعلام کرده‌اند که وی پس از شلیک پلیس، فلج شده است.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: