دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنرانی ماه محرم اعلام کرد: ما امروز در مناسبت عید آزادسازی دوم در لبنان هستیم و خاطرات نبردهای عظیم در سلسله کوه‌های شرقی در البقاع و تپه‌های عرسال و بعد از آن را یادآوری می‌کنیم که به آزادسازی کامل این منطقه و دور ساختن شبح گروه‌های تکفیری از منطقه و تحقق امنیت و آسایش برای ساکنان منجر شد.

کد خبر: ۶۹۹۵۴
۱۲:۳۳ - ۰۸ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

فردا در تقویم رسمی ایران روز پدر است. مطلب حاضر نگاهی دارد به وضعیت پدران ایرانی در شرایط دشوار اقتصادی و اجتماعی امروز ایران و تنگناها و دغدغه‌های بسیاری که با آن مواجهند.
تبریکات سید حسن نصرالله به مناسبت سالروز
 
دیدارنیوز - به نقل از سایت شبکه المنار، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان اظهار کرد: وظیفه می‌دانم به خانواده‌های شهدایی که به برکت خون فرزندان عزیزشان این پیروزی و دستاورد ملی عظیم رقم خورد و برادران مجروحی که در جنگ شرکت کردند و در این نبردها زخمی شدند و تمام مبارزانی که فداکاری کردند و آن مبارزان مقاومت اسلامی، مبارزان حزب‌الله لبنان، سربازان ارتش لبنان، ارتش سوریه و نیز نیروهای مردمی سوری که در این نبردها شب زنده‌دار بودند و با ما در این نبرد مشارکت داشتند، به ساکنان شریف منطقه بعلبک الهرمل و کسانی که از وجود این گروه‌ها در سالیان دراز در رنج بودند بار دیگر این پیروزی بزرگ، عظیم و مهم را تبریک بگویم.

سید حسن نصرالله همچنین اشاره کرد، در روز دهم ماه محرم به بررسی جنبه سیاسی این پیروزی در قالب سخنرانی سیاسی خواهد پرداخت.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: