مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور با بیان اینکه تردد انواع وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی کشور طی ۲۴ ساعت گذشته نسبت به شرایط عادی بیش از ۱۶ درصد افزایش داشته است، گفت: در حال حاضر محور کندوان از پل زنگوله تا سیاه بیشه و آزادراه قزوین-رشت در محدوده عوارضی امام زاده هاشم ترافیک سنگینی را تجربه می‌کند و جاده چالوس در مسیر جنوب به شمال یک طرفه شده است.

کد خبر: ۶۹۹۰۷
۲۱:۲۶ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
آخرین وضعیت جاده‌های شمال+ ساعات پرترافیک
 
دیدارنیوز - علی‌اکبر آشوری اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته دو میلیون و ۱۱۱ هزار و ۷۷۱ تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی کشور به ثبت رسیده است که نسبت به روز گذشته ۹.۵ درصد و نسبت به شرایط عادی ۱۶.۳ درصد افزایش تردد داشته‌ایم. البته این میزان تردد نسبت به همین ایام در ماه محرم سال گذشته ۷.۱ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه میزان تردد وسایل نقلیه طی ۲۴ ساعت گذشته کمی بیشتر از پیش‌بینی‌های صورت گرفته بود، افزود: در حال حاضر ترافیک سنگینی در جاده چالوس محور کندوان از پل زنگوله تا سیاه‌بیشه وجود دارد و همین وضعیت ترافیکی در آزادراه قزوین-رشت محدوده عوارضی امام زاده هاشم (ع) وجود دارد اما در محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال وضعیت ترافیکی عادی بوده و تردد روانی داریم.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: طی روزهای عادی و با توجه به پیش‌بینی‌ها و برآوردهای صورت گرفته بیشترین حجم ترافیک پیش‌بینی شده برای روز یکشنبه در مسیر برگشت جاده چالوس طی ساعات ۱۷ تا ۲۲ خواهد بود که در این روز از ساعت ۳ بعدازظهر تا ۲ نیمه شب جاده یک طرفه خواهد شد. همچنین در محورهای دیگر مانند رودهن به آمل محدودیت ترافیکی اعمال شده و از آبسک به سمت رودهن یک طرفه می‌شود.

آشوری با بیان اینکه بیشترین تردد وسیله نقلیه طی ۲۴ ساعت گذشته در روز گذشته بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ صورت گرفت، گفت: محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی است و طی ساعات و روزهای پیش رو محدودیت‌های تردد توسط پلیس راه اعمال و اجرا می‌شود که ممکن است براساس حجم ترافیک این محدودیت‌ها لغو شده، به تعویق بیفتد و یا اینکه زودتر از ساعات اعلام شده اعمال شود.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: