وزیر دفاع ترکیه امروز- پنج شنبه تاکید کرد که کشورش با دولت عراق دشمنی ندارد اما از خود در برابر حملات تروریستی دفاع می­ کند.

کد خبر: ۶۹۸۹۲
۱۸:۳۷ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

دیدارنیوز ـ به نقل از بغداد الیوم، «خلوصی آکار»، وزیر دفاع ترکیه امروز- پنج شنبه تاکید کرد که کشورش با دولت عراق دشمنی ندارد اما از خود در برابر حملات تروریستی دفاع می‌کند.
 
آکار گفت که ترکیه از زمان آغاز عملیات چنگال عقاب ۳۲۰ نفر از نیروهای حزب کارگران کردستان (پ.‌ک‌.ک) را در شمال عراق کشته است.
 
وی با اشاره به اینکه ترکیه به یک بازیگر حقیقی در صحنه بین‌المللی تبدیل شده و همه باید این موضوع را درک کنند، تاکید کرد: «ترکیه به خاک و آب هیچ کشوری چشم طمع ندارد و اجازه تجاوز به خاک و آب خود را نیز نخواهد داد.»
 
آکار گفت که همه فعالیت‌های ترکیه و نیروهای مسلح این کشور بر اساس اصول بوده و به طور قاطع اجرا می­ شود.
 
وی تاکید کرد که وزارت دفاع ترکیه از همه فعالیت‌های وزارت انرژی این کشور در دریای مدیترانه حمایت می‌کند.
 
ترکیه هر چند وقت یک بار به بهانه حمله به حزب کارگران کردستان مناطق شمال عراق را هدف قرار می‌دهد.
 
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: