مدیرکل توانمندسازی زنان و خانواده سازمان بهزیستی کشور از رایزنی این سازمان با کمیسیون خانواده مجلس شورای اسلامی جهت تدوین قوانین حمایتی از خانواده‌های چندقلو‌ها خبر داد.

کد خبر: ۶۹۸۶۳
۱۵:۰۰ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

دیدارنیوز ـ فاطمه عباسی  ضمن اعلام خبر فوق بیان کرد: سازمان بهزیستی در حال حاضر در حال رایزنی با کمیسیون خانواده مجلس شورای اسلامی است تا از این طریق بتواند برای چندقلو‌ها مساعدتی را در قالب قانون و بودجه داشته باشد تا به خانواده‌های دارای فرزندان چندقلو کمک شود. 
 
عباسی با بیان اینکه از سال گذشته سازمان بهزیستی موضوع حمایت از خانواده‌های دارای فرزندان چندقلو را به صورت مدون انجام داده است، بیان کرد: هنوز در ابتدای راه هستیم و با تلاش همکاران می‌توانیم کار‌های بهتری را انجام دهیم. 
 
وی ابراز امیدواری کرد که مجلس شورای اسلامی نیز در این دوره ما را یاری کند تا با کمک سازمان برنامه و بودجه اعتبارات خوبی در این زمینه داشته باشیم. 
 
به گفته عباسی، در حال حاضر سازمان بهزیستی به ۵۱۴۶ دوقلو و ۴۱۴۳ سه قلو مستمری می‌دهد. همچنین تعدادی پشت نوبتی نیز وجود دارد که به دلیل مسائل تامین اعتبارات هنوز نتوانسته آن‌ها را جذب کند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: