رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک پرحجم در محور‌های هراز و فیروزکوه خبر داد.

کد خبر: ۶۹۸۵۱
۱۲:۱۵ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

دیدارنیوز ـ سیاوش محبی از ترافیک پرحجم در محور‌های فیروزکوه و هراز خبر داد و اظهار داشت: این محور‌ها در حال حاضر پرحجم و بدون گره ترافیکی هستند.
 
محبی با بیان اینکه محور امام رضا نیز دارای ترافیک پرحجم، اما روان است گفت: ترافیک در جاجرود، آزادراه تهران-پردیس و گیلاوند نیز پرحجم است و خودرو‌هایی که قصد ورود به محور‌های هراز و فیروزکوه را دارند در این مناطق با ترافیک نیمه سنگین مواجه می‌شوند.
 
رئیس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک دیگر محور‌های مواصلاتی شرق استان تهران را عادی و روان توصیف کرد و عنوان داشت: با توجه به شرایط کرونا توصیه می‌کنیم هموطنان در چنین شرایطی از سفر کردن پرهیز نمایند.
 
محبی تأکید کرد: هموطنان در صورت وجود ضرورت به سفر قبل از آغاز مسافرت، مدیریت زمان سفر را رعایت کرده و پس از استعلام وضعیت راه‌ها از مراجع رسمی، اقدام به شروع مسافرت کنند و هرگز در ساعات پیک ترافیک در جاده‌ها حضور نداشته و سفر خود در روشنایی روز انجام دهند.
 
وی اظهار داشت: رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودرو‌های جلویی، عدم ارتکاب و تخلفات حادثه‌ساز، رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت حقوق شهروندی می‌تواند باعث کاهش حوادث رانندگی و سفری ایمن و بدون خطر برای هموطنان شود.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: