مشاور ارشد دونالد ترامپ و داماد او پیش‌بینی کرد، توافقات مشابه توافق اسرائیل و امارات با دیگر کشورهای عرب حوزه خلیج فارس امضا شوند.

کد خبر: ۶۹۸۲۶
۲۳:۵۱ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

دانش آدینه ۲۸: سیاهچاله‌ها مو ندارند!
دیدار آدینه ۳۷

دانش آدینه ۲۸: سیاهچاله‌ها مو ندارند!

در شماره ۲۸ دانش آدینه، سروش زمانی مقدم به سراغ خصوصیات سیاهچاله‌ها و اندازه‌گیری جرم و حجم این پدیده‌های مرموز رفته است. اجرام فشرده‌ای که در کانون حیات کیهانی‌اند.
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
پیش‌بینی کوشنر درباره توافق عربستان و اسرائیل
 
دیدارنیوز - به نقل از شبکه الحره، جارد کوشنر، داماد و مشاور ارشد دونالد ترامپ و میانجی‌ طرح صلح عربی و اسرائیلی به نیوزویک گفت: توافقی مشابه بین اسرائیل و کشورهای عرب خلیج فارس از جمله عربستان امری حتمی است و چارچوب زمانی برای این گام تنها سوال باقی مانده در این باره است.

او درباره گام برداشتن بحرین و عربستان در این مسیر گفت، بسیاری از کشورها از نزدیک اوضاع را زیر نظر دارند و نسل جوانان منطقه پرشورند و کشورهای منطقه خواهان توسعه اقتصادهایشان هستند.

کوشنر افزود: تمام رهبران چه در اسرائیل یا عربستان، یا امارات و یا قطر می‌خواهند ملت فلسطین زندگی بهتری داشته باشند.

او قبلا عربستان را به عادی سازی فراخوانده بود و این گام را در جهت منافع اقتصاد و دفاعی عربستان و کاهش قدرت ایران در منطقه برشمرده بود.

کوشنر به خبرنگاران گفته بود، ملک سلمان و محمد بن سلمان پادشاه و ولیعهد عربستان خواهان تشکیل کشور مستقل فلسطین در کنار فرصت‌های اقتصادی برای فلسطینی‌ها هستند.


منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: