دو مربی کروات سابق پرسپولیس با تکمیل مدارک لازم موافقت کردند فیفا مطالبات آنها از پرسپولیس را پرداخت کند.

کد خبر: ۶۹۸۰۷
۱۵:۳۵ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
ایگور و زلاتکو فرم‌های فیفا را تکمیل کردند/ پرسپولیس حالا فقط باید پول برانکو را بدهد
 
دیدارنیوز - پس از کش و قوس‌های فراوان در نهایت با مکاتباتی که میان طرفین انجام شد ایگور  پانادیچ و زلاتکو ایوانکوویچ با تکمیل فرم‌های مربوط به پرداخت مطالباتشان که از سوی فیفا ارسال شده بود موافقت کردند فدراسیون جهانی فوتبال فیفا مطالبات  آنها را از باشگاه پرسپولیس پرداخت کنند. پیش از این دو مربی از تکمیل فرم‌ها امتناع کرده و اصرار داشتند باشگاه به آنها پرداختی داشته باشد.

براساس حکم تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فیفا باشگاه پرسپولیس مربوط به پرداخت 205 هزار یورو به زلاتکو ایواونکوویچ و 76 هزار یورو به ایگور پانادیچ است که البته 5 درصد سود دیرکرد به این مبالغ تعلق می‌گیرد. باشگاه پرسپولیس مبلغ 5 درصد دیرکرد را پیش از این به حساب این دو مربی در عمان واریز کرده است.

فیفا به این دو مربی  اعلام کرده تا 6 یا 7 روز آینده مطالباتشان پرداخت شود. حالا باشگاه پرسپولیس باید پیش از  16 شهریور  884 هزار یورو به حساب برانکو در عمان واریز کند تا از محرومیت نقل و انتقالاتی در امان باشد.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: