نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که کمیسیون آموزش بعد از تعطیلات مجلس در جلسه ای به بررسی عملکرد سازمان سنجش در برگزاری کنکور سراسری می پردازد.

کد خبر: ۶۹۷۶۷
۱۰:۳۹ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
وحیدی: کمیسیون آموزش عملکرد سازمان سنجش در برگزاری کنکور را ارزیابی می‌کند
 
دیدارنیوز - محمد وحیدی اظهار کرد: نمایندگان مجلس بر اساس ماموریت رئیس مجلس برای نظارت بر روند برگزاری آزمون سراسری و رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه های امتحانی حاضر شدند که طبق گزارشات رسیده پروتکل ها تقریبا در بیشتر حوزه ها رعایت شده اند.

وی در توضیح مشاهدات خود گفت: بنده در حوزه های امتحانی شهرستان بجنورد حضور پیدا کردم، فاصله بین صندلی های داوطلبان بیش از دو متر رعایت شده بود و بعضا محل امتحان در سالن های ورزشی با سقف بلند بود. در ورودی محل آزمون هم ماسک و مواد ضدعفونی کننده و آب معدنی به صورت بسته های جداگانه توزیع شد، همچنین تب هر داوطلب چک می شد و سیستم تهویه هوا وجود داشت.

نماینده بجنورد یادآور شد: بنده چند سال در استان خراسان شمالی به عنوان مسئول برگزاری کنکور فعالیت می کردم، لذا با توجه به تجربه ام می توانم بگویم که پروتکل ها به خوبی رعایت شد. از همکارانم در چند استان دیگر هم شرایط را ارزیابی کردم که همه حکایت از رعایت پروتکل های بهداشتی بود.

وحیدی ادامه داد: گزارش نظارتی خود را به دفتر رئیس مجلس ارائه کردم و فرمی هم در همان محل آزمون پر شد. در نهایت هم کمیسیون آموزش قرار است در جلسه ای عملکرد سازمان سنجش در برگزاری کنکور سراسری را مورد ارزیابی قرار دهند.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: